Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Kariera

Nagrody i wyróżnienia

Nasze wartości definiują kim jesteśmy, podkreślają nasze poświęcenie dla spraw klientów i dostarczają wskazówek odnośnie wszystkiego, co robimy. Oczekujemy, że nasi pracownicy będą stosować się do nastepujących zasad:

Zaspokajanie potrzeb naszych klientów: Sukces firmy oceniamy na podstawie wartości, którą tworzymy dla klientów.

Wspieramy nasz zespół: Nasi pracownicy są najcenniejszym bogactwem firmy.

Dążymy do doskonałości: Staramy się być najlepsi we wszystkim, co robimy i na każdym rynku, który obsługujemy.

Wartości te wywodzą się z wyznawanych przez nas podstawowych zasad etyki, uczciwości i pracy zespołowej.

Ciężko pracujemy nad utrzymaniem właściwej równowagi, sprzyjającej pracy zespołowej. Struktura naszego systemu wynagrodzeń i premii sprzyja zaangażowaniu we wspólną pracę w celu osiągnięcia sukcesu. Jednak choć premiujemy współpracę, doceniamy też i odpowiednio wynagradzamy indywidualne osiągnięcia. Nasza wyjątkowa kultura pracy została doceniona przez wielu specjalistów z branży, jak również przez naszych konkurentów. Jesteśmy:

  • jedyną firmą zajmującą się usługami związanymi z nieruchomościami i zarządzaniem finansami przez trzy kolejne lata umieszczaną na liście magazynu Forbes „Platinum 400 Best Big Companies”;
  • jednym ze „100 najlepszych obywateli korporacyjnych” w Stanach Zjednoczonych, nominowanych przez magazyn CRO; „najlepszym pracodawcą” w wielu miejscach na świecie, w tym w Chicago, San Francisco, Dallas, Londynie, Irlandii, Szanghaju i Hongkongu.


​Ta niepełna lista wyróżnień ilustruje nasze dotychczasowe osiągnięcia i starania dotyczące tworzenia kultury pracy, która zyskuje uznanie.

Więcej informacji na temat zaangażowania naszej firmy w sprawy zróżnicowania, ochrony środowiska, etyki , ładu korporacyjnego oraz programu pomocy społecznościom lokalnym można znaleźć na stronie: Korporacyjna Odpowiedzialność Społeczna.