Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Sprzedaż i zakup nieruchomości handlowych - doradztwo, consulting

​​Sprzedaż i zakup inwestycji handlowych

​Współpracujemy z inwestorami, właścicielami oraz firmami deweloperskimi z rejonu Europy Środkowo-Wschodniej, wspierając ich w podejmowaniu inteligentnych decyzji inwestycyjnych, zarządzaniu aktywami oraz jak najlepszym wykorzystaniu portfela inwestycji handlowych, począwszy od centrów i parków handlowych po supermarkety, outlety przyfabryczne oraz sklepy w centrach miast. Nasz zespół posiada obszerną wiedzę na temat sektora nieruchomości handlowych i wypoczynkowych oraz rynków kapitałowych rejonu Europy Środkowo-Wschodniej, a ponadto doskonale rozumie gdzie koncentrują się wymagania inwestorów, zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Wraz z zespołami zajmującymi się wyceną, badaniami, doradztwem oraz zarządzaniem nieruchomościami, zespół Inwestycji Handlowych stanowi grupę specjalistów rynku nieruchomości handlowych posiadających dogłębną znajomość rynku i globalnych trendów. Wspólnie oferujemy cieszące się zaufaniem klientów usługi doradcze, pomagające klientom realizować cele inwestycyjne, upewnić co do przyszłości inwestycji oraz zwiększyć ich wartość.

Platforma JLL Retail ma na terenie Polski znaczenie wyjątkowe, gdyż nasza kompleksowa działalność łączy w sobie funkcje agencji nieruchomości handlowych, działalność inwestycyjną oraz badawczą. Korzystają na tym nasi klienci.

Warto również wspomnieć, iż dywizja Inwestycji Handlowych Rynku Europy Środkowo-Wschodniej jest częścią jedynego zespołu specjalizującego się w regionalnych rynkach kapitałowych związanych z handlem w regionie EMEA, który obejmuje ponad 80 ekspertów pracujących na ponad 12 rynkach.