Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wynajem nieruchomości komercyjnych - usługi doradcze

Dokonaj optymalizacji swoich aktywów poprzez pozycjonowanie pozwalające wykorzystać popyt, przyciągnąć i zatrzymać najemców oraz zapewnić najwyższy możliwy poziom zysku.

​​​​​​​​​Nasi agenci ds.wynajmu, pracujący na rzecz inwestorów oraz znaczących nieruchomości na ponad 1000 rynkach w 70 krajach, postrzegani są jako najbardziej kreatywni i najbardziej kompetentni fachowcy w branży.

Poożemy Ci w realizacji celów finansowych poprzez aktywne podejście do pozycjonowania nieruchomości, zatrzymania najemców oraz maksymalizacji stawek najmu.

W obliczu szybko zmieniającego się popytu na powierzchnię biurową, magazynową oraz handlową prowadzimy działalność skupiającą się na badaniach, danych oraz informacjach o zmieniających się trendach. Ponadto posiadamy dostęp do międzynarodowych sieci ekspertów w każdej dziedzinie związanej z nieruchomościami handlowymi.

Dzięki kontaktom w branży nieruchomości oraz wiedzy na temat wymogów w zakresie nieruchomości korporacyjnych, nasze zespoły są w stanie określić szanse na rynku najmu, których inni nie dostrzegają. Reprezentując Twoje nieruchomości, opracujemy strategię marketingową wykorzystującą rozmaite kanały, nowe technologie oraz najlepsze praktyki w celu przyciągnięcia najlepszych najemców.

 

​​