Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Analizy i badania rynku - usługi doradcze i consulting

Pomagamy naszym klientom zmniejszyć ryzyko oraz zwiększyć szanse na powodzenie w swojej działalności deweloperskiej

​​​​​​​​​​​ Wiedza, opinie oraz analizy naszych pracowników zajmujących się badaniem rynku nieruchomości dostosowane są do Twoich potrzeb.

Przygotowywane na czas, kompetentne badania rynku i jego analizy są uznanym warunkiem wstępnym do podjęcia dobrej decyzji. W JLL rozległy zasięg, innowacyjne analizy i skuteczne prognozy wspierane są przez wiedzę o rynku i orientację w biznesie najbardziej doświadczonego zespołu badawczego w branży nieruchomości. Nasi lokalni, regionalni i globalni pracownicy badawczy są zaangażowani w świadczenie zindywidualizowanych usług, od dostarczania danych źródłowych z naszej bazy danych i analizy pojedynczych zadań po tworzenie globalnych strategii inwestycji, rozwoju i lokalizacji.

Nasze usługi badawcze są elastyczne, praktyczne i wspomagane przez najlepsze w branży, zastrzeżone dane i modele analityczne. Projekty mogą być dostosowywane tak, aby dostarczać odpowiedzi na pytania dotyczące sektorów, lokalizacji lub poszczególnych nieruchomości, a my pracujemy z Tobą w sposób, który najlepiej pasuje do Twojej organizacji.

 

​​​