Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Powierzchnie handlowe

Wykorzystujemy opracowywane przez nas informacje na temat sektora handlowego oraz rynku w celu zwiększenia wartości powierzchni handlowych naszych klientów.

​​​​​​​​Świat handlu zmienia się w szybkim tempie, my jednak śledzimy zmiany w sferze popytu po stronie nabywców, strategii handlowych oraz trendów mających wpływ na krajobraz handlowy. Nasi eksperci podchodzą do branży handlowej z pasją, wykorzystując swoją obszerną znajomość branży, lokalnego rynku oraz powiązania z inwestorami i sieciami handlowymi z całego świata dla zwiększenia wartości nieruchomości w którą inwestujesz bądź wynajmujesz.

Firmom handlowym chcącym wejść na rynek bądź rozszerzyć swoją obecność na rynku pomagamy znaleźć odpowiednią powierzchnię w odpowiednim miejscu i czasie. Zarządcą centrów handlowych, inwestorom oraz deweloperom handlowym pomagamy określić zwycięskie inwestycje oraz zarządzać zasobami w sposób pozwalający osiągnąć optymalny zwrot z inwestycji.

Nasze wsparcie doradcze opiera się na wyraźnym zrozumieniu Twojej inwestycji oraz celów biznesowych. Jako Twój partner, pomożemy Ci dopracować oraz wdrożyć rozwiązanie odpowiadające określonym przez Ciebie celom. Zależy nam na pracy w oparciu o zaufanie i trwałość relacji, w ramach których możemy wykorzystać dla Ciebie nasz potencjał badawczy, mając w szczególności na względzie zmieniające się warunki rynkowe oraz pojawiające się możliwości

 

​​