Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tereny inwestycyjne

W przypadku transakcji dotyczących gruntów konieczne jest skorzystanie ze specjalistycznych usług doradczych, które zapewniają dostęp do kluczowych informacji o potencjale projektów i ich lokalizacji

​​​Transakcje kupna i sprzedaży terenów inwestycyjnych wymagają profesjonalnych usług doradczych, które zapewnią właściwe spojrzenie na potencjał projektu i lokalizacji, a także specjalistycznej wiedzy z zakresu planowania miejscowego.

Nasi specjaliści do spraw sprzedaży terenów inwestycyjnych wykorzystują wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas swojej bogatej praktyki w obrocie nieruchomościami. Posiadają dostęp do informacji o nieruchomościach na sprzedaż oraz planowanych projektach na terenie całego kraju.

Dzięki tak kompleksowemu podejściu zyskują nasi klienci, w tym zarówno prywatni właściciele nieruchomości, deweloperzy, korporacje, jak i fundusze inwestycyjne.

Nasze usługi obejmują:

  • wsparcie przy wyszukiwaniu oraz zakupie terenów inwestycyjnych
  • pomoc przy sprzedaży terenów inwestycyjnych
  • doradztwo przy realizacji różnego typu projektów inwestycyjnych
  • zarządzanie dokumentacją nieruchomości
  • doradztwo przy tworzeniu spółek typu joint ventures pomiędzy właścicielem gruntu, a deweloperem/ inwestorem

Jeśli poszukujecie Państwo terenów inwestycyjnych, potrzebujecie wsparcia przy sprzedaży gruntu lub chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami w dziedzinie obrotu nieruchomościami gruntowymi.