Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Atrium City pozyskuje nowych najemców na część biurową i handlową


Warszawa, 20 marca 2009 – W imieniu Skanska Property Poland, dewelopera o dużym doświadczeniu w budowie projektów komercyjnych, Jones Lang LaSalle ma przyjemność poinformować o nowych najemcach, którzy zawarli umowy najmu w budynku biurowym Atrium City w Warszawie.

AIG Bank Polska i Delta Optical wynajęły powierzchnie handlowe na parterze budynku. AIG Bank Polska wynajął około 134  m² od frontowej strony budynku, bezpośrednio od Al. Jana Pawła II, natomiast firma Delta Optical zdecydowała o wynajęciu 131 m²  od strony Hotelu Westin.

Tymczasem Nordea Bank Polska S.A. wynajął 465 m²  na 10 piętrze budynku Atrium City, wyłącznie na potrzeby oddziału ‘VIP’. Wszyscy najemcy zostali przedstawieni przez wyłącznego doradcę ds. komercjalizacji projektu – firmę Jones Lang LaSalle. Oddział  AIG Bank Polska rozpocznie swoją działalność począwszy od maja br., natomiast otwarcie Nordea Banku nastąpi w czerwcu. Delta Optical otworzy swój sklep w sierpniu br.

„Chciałbym powitać nowych najemców Atrium City i życzyć im sukcesów w działalności w nadchodzących latach” – powiedział Marcin Łapiński, Dyrektor ds. Wynajmu w firmie Skanska Property Poland.

Michał Lis, konsultant w dziale wynajmu powierzchni biurowych w firmie Jones Lang LaSalle dodał: „Atrium City jest jednym z niewielu budynków biurowych zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta, który oferuje znakomite warunki dla najemców szukających zarówno powierzchni biurowych jak i handlowych. W związku z tym budynek jest bardzo atrakcyjny dla najemców. Jako dowód, z dumą możemy poinformować, że budynek jest już wynajęty w 93%”.

Planowane otwarcie budynku, którego deweloperem jest Skanska Property Poland, ma nastąpić w maju 2009 roku. Atrium City będzie oferował 20 000 m² powierzchni netto pod wynajem. W momencie, kiedy budowa budynku zostanie ukończona, jego nazwa zmieni się na Deloitte House ( ze względu na głównego najemcę budynku, który wynajął 75% powierzchni biurowej).