Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Jones Lang LaSalle wielkim zwycięzcą Gali „Eurobuild Awards” 2011


Warszawa, 12 Grudnia 2011 – Dnia 8 grudnia br. w Warszawie, podczas dorocznej ceremonii wręczenia nagród “Eurobuild Awards”, Jones Lang LaSalle, międzynarodowa firma specjalizująca się w doradztwie w zakresie nieruchomości komercyjnych, wygrała “Wielki Szlem” wszystkich czterech nagród w swojej kategorii, tj.:
Zdobycie wszystkich nagród w danej kategorii przez jedną firmę to bez wątpienia bezprecedensowe wydarzenie na rynku nieruchomości komercyjnych w regionie. Wyróżnienia były wynikiem indywidualnego głosowania 170 kluczowych przedstawicieli rynku nieruchomości z Polski i regionu Europy Środkowo-Wschodniej, którzy zasiedli w tegorocznym jury. Proces głosowania oraz wyłonienia zwycięzców nadzorowany był przez niezależną firmę doradczą KPMG.

John Duckworth, Dyrektor Zarządzający Jones Lang LaSalle w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej, powiedział: “Zdobyte wyróżnienia są dowodem najwyższej jakości usług oferowanych naszym Klientom. Jestem bardzo szczęśliwy, i zarazem dumny z faktu otrzymania wszystkich czterech nagród przez zespoły Jones Lang LaSalle.”

Nagrody "Eurobuild Awards" to unikalna inicjatywa mająca na celu uczczenie sukcesu i dynamizmu polskiego rynku nieruchomości. Do projektu przyłączyli się najwięksi specjaliści i czołowe firmy związane z tym segmentem rynku.