Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Jones Lang LaSalle  „Najlepszym Doradcą ds. Wynajmu Powierzchni Handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej”

CEE Retail Awards za rok 2011, Warszawa


Warszawa, 14 lutego 2012 roku – Jones Lang LaSalle otrzymał nagrodę dla „Najlepszego Doradcy ds. Wynajmu Powierzchni Handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej w 2011 roku” podczas uroczystości rozdania nagród CEE Retail Real Estate Awards, która odbyła się 9 lutego br. w Warszawie.  Wyróżnienia przyznawane są najlepszym firmom działającym w sektorze nieruchomości handlowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Jones Lang LaSalle został wybrany przez grupę 36 jurorów, w skład której weszli inwestorzy, właściciele nieruchomości, przedstawiciele firm deweloperskich, banków oraz najemców działających na rynku powierzchni handlowych. Co istotne, tytuł ten Jones Lang LaSalle otrzymał po raz trzeci.

Beatrice Mouton, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej w Jones Lang LaSalle skomentowała: “Otrzymane przez nas wyróżnienie jest nagrodą za profesjonalizm, kreatywność i entuzjazm nie tylko zespołu zajmującego się wynajmem, ale także szerszego grona pracowników Jones Lang LaSalle związanych z rynkiem handlowym  tj. rzeczoznawców majątkowych, specjalistów działu badań i doradztwa, rynków kapitałowych oraz zarządzania. Pragniemy podzielić się tą nagrodą ze wszystkimi naszymi Klientami w regionie i podziękować im za ich zaufanie oraz wiarę w nasze możliwości, jakimi obdarzyli nas przez ostatnie 20 lat. Tak naprawdę jest to nasz wspólny sukces.”

John Duckworth, Dyrektor Zarządzający w Europie Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej w Jones Lang LaSalle dodał: “Zdobycie tytułu najlepszego doradcy na rynku nieruchomości handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej w 2011 roku to uhonorowanie zaangażowania i wyników zespołów, kierowanych przez Annę Wysocką w Polsce, Erikę Pal na Węgrzech, Roxanę Stanciulescu w Rumunii oraz Beatrice Mouton w Pradze, będącej zarazem Dyrektorem Regionalnym. To również dowód, iż nasi Klienci doceniają ciężką pracę specjalistów Jones Lang LaSalle w ostatnich trzech latach, które bez wątpienia były trudnym i wymagającym okresem dla gospodarki regionu Europy Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej i działających w nim podmiotów.”