Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Jones Lang LaSalle informuje o nominacjach na nowe stanowiska


Warszawa, 23 Lutego 2012 – Jones Lang LaSalle ma przyjemność poinformować o nominacjach na nowe stanowiska.

Patricia Lannoije dołączyła do warszawskiego zespołu Jones Lang LaSalle jako Dyrektor Działu Badań Rynku i Doradztwa. Patricia związana jest z firmą Jones Lang LaSalle od 11 lat. Wcześniej kierowała działem Badań Rynku na obszarze Belgii i Luksemburga oraz działem Marketingu i PR. Od 2007 r. zarządzała zespołem Wycen i Doradztwa. Patricia posiada tytuł magistra ekonomii University of Antwerpen (UFSIA) oraz dyplom MBA Institute of Management (Indie). Ukończyła także podyplomowe studia Zarządzania Nieruchomościami University of Leuven. W 2006 r. została członkiem RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors). Jej językiem ojczystym jest holenderski. Ponadto włada biegle angielskim i francuskim.
Dział Badań i Doradztwa Jones Lang LaSalle tworzy ośmiu specjalistów. Jest to tym samym największy zespół dedykowany badaniom rynku nieruchomości wśród międzynarodowych agencji doradczych obecnych w Polsce.
Joanna Gajewska-Sokołowska została powołana na stanowisko Chief Operating Officer w regionie CEE i SEE.
Joanna pełni obecnie funkcję Dyrektora Operacyjnego Centrum Zarządzania Umowami Najmu w regionie EMEA, a pracę w Jones Lang LaSalle rozpoczęła w styczniu 2006 r., a więc w momencie uruchomienia tej linii biznesowej w Warszawie. Z dniem 12 marca 2012 r. Joanna będzie odpowiedzialna za identyfikację i wdrażanie działań mających na celu stałe zwiększanie efektywności funkcjonowania firmy w regionie CEE i SEE. Joanna ma 14 lat doświadczenia zawodowego, w tym 12 lat w nieruchomościach i finansach. Posiada tytuł magistra ekonomii.