Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Jones Lang LaSalle uhonorowany Najlepszym Doradcą ds. Inwestycji w Nieruchomości i Najlepszym Doradcą ds. Wynajmu Powierzchni Handlowych w regionie CEE w 2011 r. podczas tegorocznej gali CEEQA


Warszawa, 19 Kwietnia 2012 – We wtorek podczas dziewiątej edycji CEE Real Estate Quality Awards zorganizowanej przez CEE Insight Forum we współpracy z Financial Times, która miała miejsce w Warszawie, firma Jones Lang LaSalle otrzymała dwie z czterech nagród agencyjnych. Firmę wyróżniono w kategoriach „Najlepszy Doradca ds. Inwestycji w Nieruchomości w regionie CEE  w 2011 r.” oraz „Najlepszy Doradca ds. Wynajmu Powierzchni Handlowych w regionie CEE w 2011 r.”

W trakcie ceremonii rozdania nagród, Tomasz Trzósło, Dyrektor Działu Inwestycji w Nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej w Jones Lang LaSalle powiedział: “Jest nam niezmiernie miło po raz drugi z rzędu otrzymać tytuł „Najlepszego Doradcy ds. Inwestycji w Nieruchomości w regionie CEE”. Nagroda ta jest uhonorowaniem ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu Jones Lang LaSalle w realizowane projekty w Europie Środkowej i Wschodniej.” 

Beatrice Mouton, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w Europie Środkowej i Wschodniej w Jones Lang LaSalle skomentowała: “Otrzymana nagroda to kolejny dowód najwyższej jakości usług świadczonych przez specjalistów Jones Lang LaSalle. Za sam zeszły rok, po raz trzeci z rzędu zespół odznaczony został tytułem „Najlepszego Doradcy ds. Wynajmu Powierzchni Handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej w 2011 roku” podczas uroczystości rozdania nagród CEE Retail Real Estate Awards organizowanej przez EuropaProperty oraz „Najlepszej Agencji Nieruchomości Handlowych Roku (Polska) podczas gali Eurobuild Awards 2011.”
 
John Duckworth, Dyrektor Zarządzający w Europie Środkowo-Wschodniej w Jones Lang LaSalle dodał: “Niezmiernie cieszą nas liczne wyróżnienia otrzymane przez Jones Lang LaSalle w 2011 r. Ostatnie trzy lata były bowiem bez wątpienia trudnym i wymagającym okresem dla gospodarki regionu, a tym samym inwestycji w nieruchomości i ich wynajmu. Chciałbym podziękować naszym klientom za ich uznanie oraz współpracę z Jones Lang LaSalle.”