Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Zephirus - Okęcie Business Park jest w pełni wynajęty


Budynek biurowy Zephirus (druga faza kompleksu Okęcie Business Park) został wynajęty w 100%. Ostatnią umowę najmu na 712 mkw, została zawarta z firmą Pandora Jewellery Central Eastern Europe w lutym br. Najemca, przedstawiony przez współwyłącznego doradcę firmę Jones Lang LaSalle, wprowadzi się do budynku w maju br.

Michał Lis, konsultant w firmie Jones Lang LaSalle, komentując transakcję powiedział: “Dwie pierwsze fazy kompleksu (Nothus i Zephirus, ukończone w styczniu i sierpniu 2008 roku) są w pełni wynajęte. Ponadto, deweloper Globe Trade Centre jest gotowy do rozpoczęcia budowy trzeciej fazy - Coriusa - zwłaszcza, że jesteśmy już w kontakcie z potencjalnymi najemcami.

Okęcie stało się atrakcyjną lokalizacją biznesową od momentu otwarcia wiaduktu na ul. Poleczki, co znaczenie poprawiło komunikację w tym rejonie. Stuprocentowe wynajęciu obydwu budynków jest dowodem, że ten rejon posiada znaczny potencjał jako lokalizacja dla budynków biurowych”.

Okęcie Business Park, którego deweloperem jest Globe Trade Centre, jest kompleksem biurowym, który po ukończeniu budowy wszystkich sześciu faz, będzie oferował 63,000 mkw.