Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Robert Mayhew dołącza do Jones Lang LaSalle


Warszawa, 9 sierpnia 2012 r. – Mamy przyjemność poinformować, że Robert Mayhew dołączył do zespołu Działu Wycen w regionie Europy Środkowo – Wschodniej w Jones Lang LaSalle, na stanowisko CEE Banking Valuation Director. Jego głównym obszarem działalności będzie nawiązywanie współpracy z szeroko pojętymi instytucjami finansowymi.

Robert Mayhew rozpoczął swoją karierę zawodową ponad 20 lat temu, w Dziale Wycen Edward Erdman (obecnie Colliers International). W 2001 r. objął stanowisko Dyrektora Działu Wycen w firmie DTZ w Polsce, gdzie jednocześnie pełnił funkcję Dyrektora Regionalnego Działu Wycen w Europie Środkowo-Wschodniej, z siedzibą na Węgrzech, nadzorując procesy wycen w całym regionie. W 2005 r. ponownie związał się z Colliers International - uczestniczył w tworzeniu ogólnoeuropejskiego zespołu wycen i przez kolejne dwa lata zajmował się wyceną nieruchomości na terenie Europy kontynentalnej. 

W 2007 r. Robert Mayhew rozpoczął pracę w Jones Lang LaSalle na stanowisku Dyrektora Działu Wycen, realizując projekty z zakresu doradztwa zarówno w Rosji i na Ukrainie oraz w wybranych krajach CIS (Wspólnoty Niepodległych Państw) na terenie Azji. Z początkiem 2011 r., Robert przeniósł się do oddziału Jones Lang LaSalle w Londynie, gdzie skoncentrował się na doradztwie z zakresu wyceny, w tym w szczególności portfeli „złych kredytów”, na terenie Wielkiej Brytanii, ale również pozostałych krajów Europy.

W marcu 2012 r. Robert Mayhew został wybrany na stanowisko Global Vice-President RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors). W latach 2007-2010 pozostawał członkiem RICS Russia & CIS. Obecnie jest członkiem zarządu RICS Europe, odpowiedzialnym za obszar wycen.
Robert Mayhew ukończył Trent Polytechnic w Nottingham na kierunku Urbanistyka. ​