Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Tomasz Trzósło nowym Dyrektorem Zarządzającym polskiego oddziału Jones Lang LaSalle


Warszawa, 12 lutego 2013 r. – Jones Lang LaSalle ogłasza strategiczne zmiany w strukturze firmy w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Z dniem 1 kwietnia br., Tomasz Trzósło, pełniący aktualnie funkcję Dyrektora Działu Rynków Kapitałowych w regionie Europy Środkowo – Wschodniej, obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego polskiego oddziału firmy. Tomasz, który w ciągu 15 lat swojej kariery w Jones Lang LaSalle zbudował wiodący w regionie zespół ekspertów rynku inwestycyjnego, będzie nadal odpowiedzialny za rozwój usług i pozyskiwanie biznesu z tego obszaru w Polsce.

John Duckworth, obecny Dyrektor Zarządzający w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej, po ponad czterech latach pobytu w Warszawie, wraca do Londynu, aby dołączyć do Zarządu Jones Lang LaSalle w Wielkiej Brytanii. Do jego najważniejszych osiągnięć należy zaliczyć ekspansję i rozwój struktur firmy w Europie Środkowo – Wschodniej. Obecnie Jones Lang LaSalle ma swoje oddziały w Polsce, Czechach, Rumunii, Słowacji, Serbii i Chorwacji oraz na Węgrzech, w których pracuje ponad 350 specjalistów z obszaru doradztwa ds. nieruchomości. Po powrocie Johna Duckwortha do Londynu, wszystkie dywizje  firmy w Europie Środkowo – Wschodniej będą raportować bezpośrednio do Richarda Battena (członka zarządu w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

John Duckworth powiedział: „Ponad cztery lata spędzone w Jones Lang LaSalle w Europie Środkowo – Wschodniej to był szczególnie cenny i ciekawy czas również ze względu na zespół profesjonalistów, z jakim miałem przyjemność pracować. Jestem przekonany, że Tomasz Trzósło, przejmujący moje obowiązki na polskim rynku, przyczyni się do dalszego rozwoju Jones Lang LaSalle. Wprowadzane aktualnie zmiany w strukturze organizacji są częścią strategii rozwoju firmy w regionie”.

Tomasz Trzósło, podsumował: “Po 15 latach w Dziale Rynków Kapitałowych, cieszę się na nowe wyzwania związane z zarządzaniem i określaniem kierunków rozwoju polskiej dywizji oraz umacnianiem jego pozycji na lokalnym rynku. W imieniu swoim i zespołu Jones Lang LaSalle w Gdańsku, Krakowie i Warszawie, chciałbym podziękować Johnowi za ogromną pracę jaką wykonał w ostatnich latach, pogratulować mu osiągniętych efektów oraz życzyć dalszych sukcesów w karierze zawodowej.”