Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

​Londyn, Bukareszt, Warszawa

Troy Javaher nowym Dyrektorem Działu Rynków Kapitałowych Jones Lang LaSalle w Europie Środkowo - Wschodniej


​Londyn, Bukareszt, Warszawa, 6 marca 2013 r. – Jones Lang LaSalle ogłasza strategiczne zmiany w strukturze firmy w Europie Środkowo – Wschodniej.

Stanowisko Dyrektora Działu Rynków Kapitałowych w Europie Środkowo – Wschodniej obejmie Troy Javaher, dotychczasowy Dyrektor Zarządzający w rumuńskim oddziale firmy. Na tym stanowisku zastąpi go Gijs Klomp.

Obejmując funkcję Dyrektora Działu Rynków Kapitałowych, Troy Javaher będzie odpowiedzialny za nadzór aktywności z obszaru transakcji inwestycyjnych w Europie Środkowo – Wschodniej. Troy zastąpi na tym stanowisku Tomasza Trzósło, który z początkiem kwietnia br. obejmie funkcję Dyrektora Zarządzającego Jones Lang LaSalle w Polsce.

Gijs Klomp obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego w rumuńskim oddziale firmy, z dniem 1 maja br. Gijs wcześniej związany był z CBRE Global Investors (dawniej ING Real Estate Investment Management), gdzie realizował projekty z obszaru transakcji w regionie Europy Środkowo – Wschodniej oraz zarządzania aktywami w Rumunii. Odpowiadał również za uruchomienie oraz rozwój biznesu CBREGi w Rumunii.

Jones Lang LaSalle posiada swoje oddziały w 7 krajach Europy Środkowo – Wschodniej: w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Serbii i Chorwacji.