Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Jones Lang LaSalle wybrany firmą dekady podczas jubileuszowej gali CEE Real Estate Quality Awards

Firma wygrywa również w kategorii Najlepszy Doradca ds. Inwestycji w Nieruchomości Komercyjne oraz Najlepszy Doradca ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych


Warszawa, 25 kwietnia 2013 r. – Jones Lang LaSalle został wybrany Firmą Dekady 2003-2013 podczas jubileuszowej, 10 edycji prestiżowych nagród CEE Real Estate Quality Awards – organizowanej przez CEE Insight Forum we współpracy z Financial Times. Wyróżnienie przyznawane jest firmie, która w największym stopniu wpłynęła na rozwój i kształt rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej w ciągu ostatnich 10 lat.

Jones Lang LaSalle otrzymał ponadto dwie z czterech nagród tzw. agencyjnych. Firmę wyróżniono w kategorii Najlepszy Doradca ds. Inwestycji w Nieruchomości (po raz trzeci z rzędu) oraz Najlepszy Doradca ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych.

Richard Batten, Członek Zarządu Jones Lang LaSalle w regionie EMEA, skomentował: „Otrzymanie tytułu Firmy Dekady jest dla nas szczególnym powodem do dumy, jako że nagroda ta stanowi wyraz uznania zarówno klientów, jak i mocnych graczy z branży dla profesjonalizmu, wiedzy, osiągnięć i wkładu Jones Lang LaSalle w rozwój sektora nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo – Wschodniej. To dla nas szczególne wyróżnienie również dlatego, że kategoria obejmowała nie tylko firmy doradcze, ale również wiodących deweloperów i inwestorów. Z kolei trzecie z rzędu wyróżnienie dla Najlepszego Doradcy ds. Inwestycji oraz nagroda dla Najlepszego Doradcy ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych potwierdzają najwyższą jakość usług świadczonych przez zespoły Jones Lang LaSalle w regionie Europy Środkowej oraz unikalną ekspertyzę firmy z szeroko pojętego zakresu nieruchomości komercyjnych”.

Nagrody dla Najlepszego Doradcy ds. Inwestycji oraz Najlepszego Doradcy ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych zostały przyznane przez niezależne jury, w którego skład weszło kilkudziesięciu ekspertów z branży – inwestorów, deweloperów, właścicieli oraz doradców rynkowych. Z kolei Firmę Dekady wybierali wszyscy goście zgromadzeni na gali (ponad 600 osób), głosując w trakcie trwania uroczystości. Całość procesu głosowania nadzorowała międzynarodowa firma konsultingowa Deloitte.

Coroczna gala CEE Real Estate Quality Awards to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w sektorze nieruchomości w Europie Środkowo – Wschodniej. Jego celem jest nagradzanie oraz promowanie najlepszych praktyk i osiągnięć na rozwijających się rynkach nieruchomości w regionie.