Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Nowi najemcy wprowadzili się do budynku A - Adgar Plaza w Warszawie


Pierwsi najemcy, w tym: Urząd Zamówień Publicznych, Biuro Informacji Kredytowej, MAP Polska – spółka należąca do grupy Antalis i Euromaster – spółka należąca do grupy Michelin, wprowadzili się właśnie do budynku A.

Ponadto Antalis, wiodący europejski dystrybutor materiałów służących do komunikacji wizualnej, zdecydował o ulokowaniu w Adgar Plaza siedziby firmy i w związku z tym wynajął kolejne 1518 mkw powierzchni biurowej. Od grudnia br. firma będzie w sumie zajmowała około 2560 mkw, co stanowi całą powierzchnię na 2-im piętrze i częściowo 3-cie.

Hanna Piskorek, Dyrektor, Adgar Postępu Sp. z o.o. dodała: „Mieliśmy juz przyjemność współpracować z Antalisem, kiedy 10 lat temu firma postanowiła otworzyć biuro w jednej z naszych inwestycji. Ich obecna decyzja o przeniesieniu siedziby do Adgar Plaza dowodzi, że doceniają jakość naszych budynków oraz poziom usług oferowanych przez nas jako właścicieli nieruchomości.”

Anna Aleksiejuk z Jones Lang LaSalle, wyłącznego agenta pośredniczącego w komercjalizacji obydwu budynków kompleksu Adgar Plaza od początku rozpoczęcia inwestycji, powiedziała: „Na konkurencyjnym rynku jaki mamy obecnie, dodatkowe elementy stanowią wartość, która może przesądzić o decyzji najemcy. W odniesieniu do Adgar Plaza tymi elementami są m.in.: nowoczesne centrum konferencyjne, ‘data centre’ oraz fitness club. Elementy te wyróżniają budynek spoza innych dostępnych na rynku nie tylko na terenie Mokotowa, ale w stosunku do całej Warszawy. Adgar Plaza jest więc postrzegany jako nowoczesny obiekt biurowy z dodatkową wartością.”

Adgar Plaza, zlokalizowany na ulicy Postępu 17A w Warszawie, jest kompleksem biurowym składającym się w dwóch budynków oferujących około 11.800 mkw. (bud. A) oraz 12.700 mkw. (bud. B) powierzchni komercyjnej. Oba 10-piętrowe budynki oferują nowoczesną wysoce efektywną powierzchnie biurową dla wymagających najemców, którzy poszukują odpowiedniej lokalizacji w warszawskiej dzielnicy Mokotów.