Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Jones Lang LaSalle zmienia nazwę na JLL i prezentuje nowe logo            

Nowa nazwa doskonale sprawdzi się w komunikacji globalnej i aplikacjach cyfrowych


Chicago, Londyn, Singapur, Warszawa, 4 marca 2014 r. – Jones Lang LaSalle, międzynarodowa firma doradcza działająca na rynku nieruchomości komercyjnych, ogłasza zmianę nazwy na JLL i wprowadzenie odświeżonego logo.  

 
 
Nowa nazwJLL logo.jpga i logo są:
• Łatwo rozpoznawalne w komunikacji globalnej
• Łatwe do zapamiętania i wymówienia w wielu językach
• Odpowiednie do zastosowania w aplikacjach cyfrowych i komunikacji za pośrednictwem kanałów mobilnych


Skrócenie nazwy Jones Lang LaSalle do JLL jest naturalnym etapem w rozwoju firmy działającej na skalę globalną, na wielu rynkach i wyróżniającej się wieloletnim doświadczeniem w obszarze nieruchomości.

Charles Doyle, Chief Marketing and Communications Officer, JLL, komentuje: „Pomimo zmiany nazwy, nasza kultura organizacyjna, wartości i najwyższa jakość usług świadczonych na rzecz klientów pozostają bez zmian. Nowa, uniwersalna i krótka nazwa ma szereg zalet, przede wszystkim jest łatwa do wymówienia, zapamiętania i ekspozycji. To dla nas bardzo istotne, jako że działamy na rynkach nieruchomości całego świata”.

Aneta Parzuchowska, Dyrektor Działu Marketingu w Europie Środkowo - Wschodniej, JLL, wyjaśnia: „Zmiana nazwy to również wyraz dopasowania się do różnych stylów i kanałów komunikacji na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które wykorzystują nowoczesne technologie i aplikacje mobilne”.
Charles Doyle dodaje: „Logo JLL oddaje charakter marki. Symbolizuje globalny zasięg firmy wyrastającej z lokalnych korzeni, doświadczenie, ekspertyzę oraz bliską współpracę z klientami”.
Zmiany w zapisie nazwy i logo JLL zostaną wdrożone na całym świecie w ciągu dwóch lat. Nazwa prawna firmy – Jones Lang LaSalle Incorporated (w Polsce - Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.) oraz nazwa jej spółki zależnej – LaSalle Investment Management pozostają bez zmian.
 
Hello JLL infographic.jpg
– ends –
 
O Jones Lang LaSalle
Jones Lang LaSalle (NYSE: JLL) jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości, umożliwiając wzrost wartości klientom zainteresowanym najmem, obrotem lub inwestowaniem na tym rynku. Jones Lang LaSalle obsługuje klientów w 75 krajach w ponad 1000 lokalizacjach na świecie. Dochód firmy w 2013 roku wyniósł ponad 4,0 mld USD. Jones Lang LaSalle zarządza obiektami o łącznej powierzchni ok. 280 mln mkw. na całym świecie. W 2013 r. firma zrealizowała na całym świecie transakcje o łącznej wartości 99 mld USD. LaSalle Investment Management (spółka w ramach grupy Jones Lang LaSalle), zarządza aktywami o łącznej sumie około 47,6 mld USD. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.jll.pl
Saski Crescent│ul. Królewska │16 00-103 Warszawa│