Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Awanse w Jones Lang LaSalle


Jones Lang LaSalle ma przyjemność poinformować o awansach zatwierdzonych z dniem 1 lipca 2009:

Tomasz Puch  - National Director
Bartosz Mierzwiak- National Director
Callum Thorneycroft - Associate Director
Marta Augustyn - Associate Director

Tomasz Puch, Associate Director w dziale rynków kapitałowych Jones Lang LaSalle, został awansowany na pozycję National Director. Tomasz ma ponad siedmioletnie doświadczenie w dziale rynków kapitałowych w Jones Lang LaSalle. Jest odpowiedzialny za doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości biurowe i magazynowe w Polsce. Na co dzień koncentruje się na doradztwie inwestycyjnym oraz finansowym nowym oraz istniejącym klientom Jones Lang LaSalle. Doradza również właścicielom nieruchomości przy tworzeniu strategii sprzedaży oraz w ich imieniu prowadzi procesy sprzedaży jak również pozyskania kapitału. Tomasz jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku finanse przedsiębiorstw.

Bartosz Mierzwiak, Associate Director w dziale wynajmu powierzchni biurowych Jones Lang LaSalle, został awansowany na pozycję National Director. Bartosz ma ponad siedmioletnie doświadczenie w wynajmie powierzchni biurowych. Doradza zarówno najemcom jak i właścicielom budynków. Od dwóch lat odpowiada za dział Reprezentacji Właścicieli Budynków, który współpracuje z deweloperami w procesie komercjalizacji obiektów biurowych, począwszy od zakupu gruntu, stworzenia strategii marketingowej dla projektu, aż po wynajęcie powierzchni. Współpracował z większością deweloperów i inwestorów działających na rynku. Bartek jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

Callum Thorneycroft, starszy analityk w dziale rynków kapitałowych Jones Lang LaSalle, został awansowany na pozycję Associate Director. Callum ma ponad czteroletnie doświadczenie w firmie Jones Lang LaSalle i LaSalle Investment Management w dziale rynków kapitałowych, z czego dwa lata pracował w Londynie i dwa lata w Europie Środkowowschodniej. Callum jest pracuje w jedynym w Europie Środkowowschodniej dziale specjalizującym się w inwestycjach w nieruchomości handlowe. . Callum jest odpowiedzialny za doradztwo przy transakcjach inwestycyjnych w sektorze handlowym w Europie Środkowowschodniej. Callum jest członkiem „Royal Institute of Chartered Surveyors”, absolwentem kierunku Ekonomii i Zarządzania Biznesem Uniwersytetu w Newcastle, Cass Business School w Londynie (wydział Wycen i Prawa).

Marta Augustyn, starszy konsultant w dziale wynajmu powierzchni handlowych w Jones Lang LaSalle, została awansowana na pozycję Associate Director. Marta ma ponad sześcioletnie doświadczenie w komercjalizacji obiektów handlowych. Jest odpowiedzialna za wynajem centrów handlowych, doradztwo w sprawach wynajmu (konsultacje dotyczące projektu architektonicznego, strategii marketingowej, optymalnego doboru najemców czy stawek czynszowych) oraz budowania relacji z najemcami. Marta jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale filologii francuskiej oraz studiów podyplomowych Business Administration Uniwersytetu Łódzkiego.