Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

JLL uruchamia platformę Real Views – serwis informacyjny z wiadomościami z rynku nieruchomości z całego świata


​W odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie czytelników rynkiem nieruchomości komercyjnych oraz popularność urządzeń mobilnych, JLL uruchomił własny serwis informacyjny Real Views. Czytelnik znajdzie tu wiadomości, artykuły i komentarze o ekonomii, trendach z rynku nieruchomości, ale także raporty i badania prowadzone przez JLL. Serwis, który będzie aktualizowany całą dobę, został przygotowany dla użytkowników zarówno desktopów, jak i tabletów czy smartfonów.

"Dystrybucja treści w wyspecjalizowanych branżach, takich jak nieruchomości, została zrewolucjonizowana przez Internet i media cyfrowe," powiedział Charles Doyle, Dyrektor Marketingu i Komunikacji JLL, "Nieruchomości odgrywają kluczową rolę w krajowych gospodarkach, biznesie, ale również w codziennym życiu mieszkańców. Pracujemy w biurach, robimy zakupy w centrach handlowych, podróżując – nocujemy w hotelach, dlatego nieruchomości pełnią w naszym życiu istotną rolę. Dostarczając naszym czytelnikom i odbiorcom unikalne treści w nowej formie i za pomocą globalnego serwisu informacyjnego, chcemy dzielić się naszą pasją i wiedzą oraz zapraszać do dyskusji".

Dzięki platformie Real Views użytkownicy zyskują dostęp do informacji, materiałów wideo, infografik, animacji, wykresów i slajdów. Materiały zebrane na portalu opisują:

  • Branże: m.in. handel, hotelarstwo, technologie, bankowość;
  • Miejsca: miasta, regiony i kraje;  
  • Trendy: zrównoważone biura, inteligentne miejsca pracy, urbanizacja, rozwój miast, logistyka i wiele innych;
  • Ekonomia: m.in. rynki kapitałowe, instrumenty finansowe, najważniejsze wydarzenia

Aneta Parzuchowska, Dyrektor Marketingu JLL w Europie Środkowo – Wschodniej, dodaje: „Internet, szeroki dostęp do informacji, media społecznościowe oraz zmieniające się wymagania i nawyki odbiorców są wyzwaniem dla firm w zakresie komunikacji i marketingu. Real Views to unikalne narzędzie, które w sposób interaktywny przekazuje najważniejsze informacje z rynku, angażując czytelników w dyskusję i zapraszając ich do rozmowy. Real Views dostarcza informacje w sposób elastyczny, przystępny i bezpośredni. Zachęcam do odwiedzenia naszego nowego portalu."

Tygodniowy przegląd informacji na Real Views będzie wkrótce dostępny. Aby subskrybować takie podsumowanie i zyskać dostęp do materiałów, należy odwiedzić: http://www.jllrealviews.com/