Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Jones Lang LaSalle laureatem dwóch nagród w branży nieruchomości

Nagroda dla Najlepszego Doradcy ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych i Najlepszego Doradcy ds. Wynajmu Powierzchni Handlowych


W dniu 3 marca podczas siódmej edycji CEE Real Estate Quality Awards (nagrody dla najlepszych firm i projektów w branży nieruchomości), firma Jones Lang LaSalle otrzymała dwie nagrody dla Najlepszego Doradcy w Branży Nieruchomości w roku 2009. Firmę wyróżniono w kategorii wynajmu nieruchomości biurowych i wynajmu nieruchomości handlowych.
 
John Duckworth, dyrektor zarządzający w Europie Środkowo-Wschodniej w Jones Lang LaSalle powiedział: “Jesteśmy zaszczyceni z obydwu wyróżnień. Jest to w pewnym sensie nagroda za ciężką pracę i oddanie zespołów ds. wynajmu nieruchomości biurowych i handlowych w regionie Europy Śr.-Wsch., jakie prezentowali - w trudnym dla rynku wynajmu - 2009 roku. Pomimo tego w regionie zawarliśmy szereg transakcji i dziękujemy naszym klientom za wiarę i wsparcie jakie okazali nam w tym okresie.”
 
W trakcie odbierania nagrody dla Najlepszego Doradcy ds. Wynajmu Powierzchni Handlowych, Beatrice Mouton, dyrektor regionalny ds. wynajmu obiektów handlowych w Jones Lang LaSalle podziękowała przede wszystkim klientom: “Ta nagroda to wielkie wyróżnienie dla nas. To znaczące dokonanie i dowód, że rynek docenia entuzjazm, wiedzę oraz kreatywność naszych zespołów ds. wynajmu powierzchni handlowych w regionie Europy Śr.-Wsch., szczególnie w tak wymagającym okresie jakim był rok 2009. Dzielimy się tą nagrodą z naszymi klientami, gdyż odzwierciedla ona również ich sukces jaki odnieśli na trudnym rynku i dziękujemy im za zaufanie i lojalność.”