Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Nowy koncept restauracyjny w biurowcu Jasna 24


A&H Jarczyński, znana firma działająca w branży restauracyjnej, podpisała umowę najmu 540 mkw. powierzchni usługowej w stołecznym budynku biurowym Jasna 24. W procesie negocjacji warunków kontraktu właściciela budynku – fundusz inwestycyjny Tritax Polska No. 1 Fund Ltd - reprezentowali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL.

Artur Jarczyński (działający na polskim rynku od 25 lat, właściciel takich znanych stołecznych lokali jak m.in. Jeff's, der Elefant czy U Szwejka), uruchomi w budynki Jasna 24 restaurację specjalizującą się w kuchni ze wschodnich rejonów Morza Śródziemnego, w tym izraelskiej i libańskiej.

Małgorzata Więcko, Dyrektor, Dział Zarządzania Nieruchomościami, JLL, komentuje: „Nowa restauracja wzbogaci ofertę usługową w budynku biurowym Jasna 24, szczególnie biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie naszego Klienta w prowadzeniu tego typu lokali w Warszawie. Jesteśmy przekonani, że restauracja stanie się cenionym miejscem spotkań zarówno dla pracowników firm wynajmujących powierzchnię w obiekcie, jak również dla gości z zewnątrz. Sprzyjać temu będzie położenie biurowca Jasna 24 w sercu Warszawy i centrum wydarzeń".

Jasna 24 to pięciokondygnacyjny budynek oferujący ponad 2 400 mkw. atrakcyjnej powierzchni biurowej oraz przestrzeń komercyjną na parterze. Wielkim atutem Jasnej 24 jest jego lokalizacja w ścisłym centrum miasta, w bliskiej odległości od obiektów kulturalnych, handlowych, kawiarni i hoteli. A dzięki znakomitemu dostępowi do środków transportu publicznego – stacji metra Świętokrzyska czy przystanków tramwajowych i autobusowych - biurowiec jest łatwo osiągalny ze wszystkich dzielnic Warszawy.

Właścicielem budynku Jasna 24 jest fundusz inwestycyjny Tritax Polska No. 1 Fund Ltd. Międzynarodowa firma doradcza JLL pełni funkcję asset managera i zarządcy nieruchomości z portfolio Tritax.