Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Jones Lang LaSalle na świecie gasi światła w ramach „Godziny dla Ziemi”


W ogólnoświatowej akcji „Godzina dla Ziemi” zorganizowanej przez międzynarodową organizację ekologiczną WWF na rzecz ograniczenia zmian klimatu weźmie udział sieć oddziałów Jones Lang LaSalle z 45 krajów. W najbliższy weekend o godzinie 20.30 lokalnego czasu, w 180 miastach na całym świecie biura Jones Lang LaSalle oraz LaSalle Investment Management dołączą do tysięcy innych państwowych i prywatnych obiektów, aby zademonstrować swoje poparcie dla akcji.

Firma jest zaangażowana w akcję „Godzina dla Ziemi” od momentu jej rozpoczęcia przez World Wildlife Fund (WWF) w 2007 roku. W tym roku oprócz udziału w kampanii, Jones Lang LaSalle współdziała także z klientami firmy wspierając ich w własnych akcjach w ramach ‘Godziny dla Ziem” oraz akcji popierającej w miastach na całym świecie. Ponadto tysiące pracowników przyłączy się do akcji i wyłączy światło we własnych domach.

Lauralee Martin, dyrektor operacyjno-finansowy w Jones Lang LaSalle powiedział: „Akcja “Godzina dla Ziemi” niesie ze sobą ogromny przekaz dla osób, społeczności i biznesu na całym świecie. Wszyscy chcemy mieć swój udział w ochronie środowiska i zasobów naturalnych na rzecz przyszłych pokoleń. Inicjatywa WWF jest niezwykle ważna i Jones Lang LaSalle jest dumny, że po raz kolejny może zademonstrować swoje ogromne poparcie dla akcji poprzez zaangażowanie swoich pracowników na całym świecie. Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że udało nam się nawiązać współpracę z naszymi klientami i wspomóc w realizacji ich własnych inicjatyw w zakresie ”Godziny dla Ziemi”.  Takie podejście jest zgodne z działaniami firmy na rzecz wspierania ochrony środowiska. Jako jedni z pierwszych na świecie uruchomiliśmy dział doradztwa w zakresie oszczędności energii i zrównoważonego rozwoju.”

WFF zachęca organizacje i indywidualne osoby do poparcia inicjatywy „Godzina dla Ziemi” licząc, że miliard ludzi na całym świecie zdecyduje się na udział w akcji w najbliższą sobotę.