Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Nowi Najemcy Centrum Handlowego Zielone Tarasy w Elblągu


Do grona najemców Centrum Handlowego Zielone Tarasy w Elblągu dołączyły marki Selene i Drogerie Stars oraz Media Expert wynajmując łącznie ok. 1290 m2 powierzchni sprzedażowej. Są to pierwsze sklepy tych sieci w mieście. Selene oferuje klientom szeroki asortyment materacy, łóżek, stelaży oraz galanterii pościelowej, Drogerie Stars artykuły z branży kosmetycznej, a Media Expert elektronikę użytkową.

„Zielone Tarasy to centrum o ugruntowanej pozycji na rynku elbląskim, cieszące się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic. Stabilna sytuacja centrum ma także decydujący wpływ na podejmowane decyzje o debiucie najemców na rynkach lokalnych.” - mówi Adam Kłos z działu wynajmu powierzchni handlowych Jones Lang LaSalle, wyłącznego doradcę ds. rekomercjalizacji obiektu.

Zielone Tarasy to śródmiejskie centrum handlowe o powierzchni ok. 14 000 m² z ofertą spożywczą, modową, obuwniczą, wyposażenia wnętrz, multimedialną i rozrywkową. Łącznie w projekcie znajduje się ok. 30 punktów handlowo-usługowych. Do kluczowych najemców należą m.in. sześciosalowe Multikino, Empik, Jysk, Top Secret, Monnari, CCC. Zmotoryzowani klienci centrum mają do dyspozycji ok. 350 miejsc parkingowych.