Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Jones Lang LaSalle nowym członkiem ABSL, organizacji reprezentującej sektor Centrów Usług Wspólnych/ Outsourcingu Procesów Biznesowych w Polsce


Warszawa, 13 kwietnia 2010 roku – Firma Jones Lang LaSalle została wybrana na nowego członka ABSL (Association of Business Service Leaders) , organizacji reprezentującej sektor Centrów Usług Wspólnych/ Outsourcingu Procesów Biznesowych w Polsce. Jones Lang LaSalle będzie reprezentantem branży nieruchomości w organizacji.

John Duckworth, Dyrektor Zarządzający na Europę Środkowo Wschodnią w Jones Lang LaSalle komentuje: „Sektor Centrów Usług Wspólnych/ Outsourcingu Procesów Biznesowych (SSC/BPO) w Polsce w ostatnich latach przeżywa dynamiczny wzrost. Ostatnie duże transakcje przeprowadzone przez Jones Lang LaSalle w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie pokazują, że Polska jest postrzegana jako jedna z atrakcyjniejszych lokalizacji dla działalności BPO/SSC. Organizacje takie jak ABSL odgrywają kluczową rolę w pozycjonowaniu Polski w czołówce lokalizacji dla tego sektora i  konkurencyjności na tle globalnym. Cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do grupy wiodących firm zrzeszonych w ABSL i że możemy przyczynić się do rozwoju tego sektora w Polsce.”

Jacek Levernes, Prezes Zarządu ABSL komentuje: „Gwałtowny wzrost sektora SSC/BPO w Polsce przyczynił się do zjednoczenia największych firm w organizację reprezentującą ten sektor – ABSL. Jestem przekonany, że z nowymi firmami członkowskimi takimi jak Jones Lang LaSalle wzmacniamy ogólną wiedzę o sektorze w Polsce i przyczyniamy się do jego rozwoju oraz pogłębiania dalszej współpracy”.