Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Jones Lang LaSalle wzmacnia pozycję działu magazynowo-przemysłowego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Tomasz Olszewski przejmie kierownictwo w dziale wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych w regionie


Warszawa, 15 kwietnia 2010 – Firma Jones Lang LaSalle poinformowała dzisiaj o ważnym kroku w celu wzmocnienia pozycji zespołu ds. wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych w Europie Środkowo-Wschodniej i tym samym wykorzystania sprzyjających warunków wynikających z odradzającego się sektora magazynowo-przemysłowego w regionie.  Jones Lang LaSalle potwierdziło, że od 1 lipca br. Tomasz Olszewski dołączy do firmy na stanowisku dyrektora działu wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych w Polsce i w regionie Europy Śr.-Wsch. W ciągu kolejnych trzech miesięcy do Tomasza dołączą: Tomasz Mika, Jan Barbasiewicz, Wojciech Zon, Paulina Dziubińska, Radosław Ignasiak oraz Sylwia Grajek. Nowi pracownicy dołączą do obecnego zespołu magazynowego Jones Lang LaSalle: Beaty Hryniewskiej i Marzeny Zielonki.

John Duckworth, dyrektor zarządzający w Europie Śr.-Wsch. komentuje: “Jestem zaszczycony, że Tomasz dołączy do nas jako dyrektor działu magazynowo-przemysłowego zarówno w Polsce jak i w regionie. Tomasz jest najwyższej klasy liderem oraz wysoce efektywnym managerem z 15-letnim doświadczeniem. Ten krok pozycjonuje naszą obsługę w zakresie wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych wśród strategicznych linii biznesowych oraz umożliwia nam skoncentrowanie się na rosnącym zapotrzebowaniu zgłaszanym przez klientów firmy w całym regionie. Wierzymy, że najemcy, właściciele nieruchomości oraz deweloperzy uznają to, nie tylko za dobry krok dla regionu, ale także za dowód na wzrost znaczenia i dojrzałości rynku.”

Tomasz Olszewski, od 1 lipca br. dyrektor działu wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych w Polsce i Regionie Europy Śr.-Wsch. w Jones Lang LaSalle dodaje: „Jestem bardzo podekscytowany pojawieniem się nowego wyzwania. Dołączenie do zespołu Jones Lang LaSalle jest znaczącym krokiem w mojej karierze, i jestem szczególnie dumny z faktu, że wielu moich kolegów z zespołu, z którymi pracowałem przez długi czas, podzieliło tę opinię. Jestem przekonany, że połączenie pozycji obecnego działu i możliwości korporacyjnych Jones Lang LaSalle z nowym zespołem ds. wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych znacznie podwyższy jakość oferowanych usług w tym sektorze oraz zwielokrotni ilość biznesu generowanego w regionie Europy Śr.-Wsch.”