Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

JLL wygrywa siedem nagród podczas Eurobuild Awards 2016


JLL zdobył aż siedem statuetek podczas tegorocznej edycji konkursu Eurobuild Awards.

Jury złożone z największych ekspertów branży nieruchomości doceniło znakomite wyniki i profesjonalizm doradców z JLL. Firma została nagrodzona w takich kategoriach jak: Investment Agency Team of the Year (najlepszy doradca inwestycyjny w segmencie nieruchomości komercyjnych), Retail Agency Team of the Year (najlepszy doradca w obszarze wynajmu powierzchni handlowych), Warehouse Agency Team of the Year (najlepszy doradca w obszarze wynajmu powierzchni magazynowo – przemysłowych), Property Management Company of the Year (najlepsza firma w obszarze zarządzania nieruchomościami).

Przedstawiciele JLL otrzymali również nagrody najemców dla najlepszych zarządców nieruchomości biurowych – Rondo 1 i Zebra Tower. Ponadto, flagowa impreza organizowana przez JLL – Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości Komercyjnych - została uznana za najbardziej spektakularne pozabiznesowe osiągniecie roku (Outstanding Non-Business Achievement of the Year), w głosowaniu przeprowadzonym w trakcie gali, wśród zgromadzonych gości.

Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce, komentuje: „To był niezapomniany wieczór dla JLL. Znakomity wynik podczas dorocznej gali rozdania nagród Eurobuild pokazuje, że w cenie jest najwyższy standard usług oraz długofalowe relacje biznesowe oparte na przejrzystych zasadach. Dziękujemy naszym klientom za współpracę i zaufanie jakie okazują nam od lat, a zespołowi JLL – za wielkie zaangażowanie oraz najlepszej klasy profesjonalizm".

Nagrody Eurobuild Awards, organizowane przez magazyn Eurobuild CEE, to unikalna inicjatywa, której celem jest zarówno wyłonienie liderów sektora, jak i podsumowanie roku, zdefiniowanie trendów oraz promocja dynamicznie rozwijającego się rynku budownictwa i nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Wyróżnienia przyznawane są w wyniku głosowania jury składającego się z inwestorów, deweloperów i doradców. Proces głosowania nadzorują audytorzy firmy KPMG. Coroczna gala gromadzi przedstawicieli wszystkich wiodących firm związanych z branżą nieruchomości w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 800 osób.