Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Pracownicy Jones Lang LaSalle - dodatkową wartością dla firmy


Jones Lang LaSalle ma zaszczyt poinformować, że trzech jego pracowników zostało członkami RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) – Królewskie Stowarzyszenie Dyplomowanych Rzeczoznawców. Dodatkowo trzech innych pracowników uzyskało prestiżowy tytuł Dyplomowanego Specjalisty ds. Inwestycji Komercyjnych (CCIM – Certified Commercial Investment Member), nazywany „doktoratem z komercyjnego rynku nieruchomości”.

Ewelina Kanownik, Joanna Kaczmarek i Agnieszka Kołat z powodzeniem zdały ostateczny egzamin RICS i stały się członkiniami jednej z najbardziej prestiżowych i szanowanych na świecie organizacji zawodowych, zrzeszających osoby związane z sektorem nieruchomości i budownictwa. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług na rynku, tytuł RICS przyznawany jest osobom, które spełniają bardzo wysokie wymagania zarówno pod względem edukacyjnym jak i w sferze doświadczenia zawodowego.

Ewelina Kałużna, Jakub Sylwestrowicz oraz Bartosz Mierzwiak z sukcesem uzyskali rozpoznawany na całym świecie tytuł CCIM. Ubiegając się o niego osoby te ukończyły wszystkie wymagane kursy, zdały egzamin końcowy obejmujący wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz wykazały się odpowiednią praktyką na rynku nieruchomości komercyjnych.

Osoby z tytułem CCIM są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie nieruchomości komercyjnych. Kursy CCIM prowadzone są łącznie w ok. 26 krajach świata. Ponad 17.000 specjalistów rynku nieruchomości oraz dziedzin pokrewnych na całym świecie posiada ten prestiżowy tytuł Dyplomowanego Specjalisty ds. Inwestycji Komercyjnych.

John Duckworth, dyrektor zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią komentuje: „Jestem niezwykle dumny, że nasi specjaliści dołączyli do grona członków tych prestiżowych instytucji. Jones Lang LaSalle nadal zamierza inwestować w tego typu szkolenia dla pracowników firmy. Jest to dodatkowa korzyść dla specjalistów, którzy mogą dołączyć do elity profesjonalistów ds. rynku nieruchomości komercyjnych. Ponadto wzmacnia dodatkowo wiarygodność firmy wśród naszych klientów.”