Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

CH King Cross Marcelin w Poznaniu powitało nowych najemców


Do grona najemców Centrum Handlowego King Cross Marcelin w Poznaniu dołączyła marka Lavard. Lavard oferuje swoim klientom szeroki asortyment wysokogatunkowej odzieży męskiej. Klienci Centrum będą wkrótce mieli możliwość zrobienia zakupów w sklepie Benetton’a, wiodącej międzynarodowej marki modowa obecnej w 120 krajach na całym świecie.

„Istniejące centra handlowe o ugruntowanej pozycji na rynku, z rozbudowaną ofertą skierowaną do szerokiego grona odbiorców to najczęściej wymieniane projekty w planach rozwojowych polskich i międzynarodowych najemców. Stabilna liczba klientów ułatwia zainteresowanym oszacowanie przyszłych obrotów, co znacząco ogranicza ryzyko inwestycyjne związane z nowym otwarciami.” - mówi Adam Kłos z działu powierzchni handlowych Jones Lang LaSalle, firmy doradczej odpowiedzialnej za rekomercjalizację CH King Cross Marcelin w Poznaniu.

King Cross Marcelin to centrum handlowe o powierzchni ok. 46 000 m2 z ofertą spożywczą, modową, obuwniczą, usługową, multimedialną, elektroniczną i gastronomiczną. Łącznie w projekcie znajdują się 122 punkty handlowo-usługowe. Do kluczowych najemców należą m.in. hipermarket Real, Media Markt, Empik, H&M, Reserved, Charles Voegele, New Yorker, Smyk, Humanic, Carry. Zmotoryzowani klienci centrum mają do dyspozycji ok. 2000 miejsc parkingowych.