Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Galeria Drukarnia w Bydgoszczy ma nowego najemcę


Kolejny sklep sieci Drogeria Natura otworzy się wkrótce w Galerii Drukarnia w Bydgoszczy. Na prawie 300 mkw. zostanie przedstawiona szeroka oferta kosmetyków do makijażu i pielęgnacji oraz produktów SPA. Klienci galerii będą mieli możliwość dokonania zakupu kosmetyków w jasnym przestronnym wnętrzu oraz skorzystania z licznych dodatkowych usług - porad konsultantów, kosmetyczek i wizażystek, bezpłatnych i kompleksowych dermokonsultacji.

Umowa została podpisana przy udziale międzynarodowego doradcy ds. nieruchomości firmy Jones Lang LaSalle.

Drogeria Natura to ogólnopolska sieć sklepów samoobsługowych. Właścicielem marki jest Polbita Sp. z o.o. - firma, która powstała w 1990 roku, jako jedno z pierwszych przedsięwzięć dystrybucyjno-handlowych na nowo tworzącym się rynku kosmetyków, artykułów higieny osobistej i chemii gospodarczej w Polsce.

Właścicielem Galeria Drukarnia jest OPUS 2 Investment. z o.o., spółka należąca do niemieckiego koncernu IVG Immobilien AG z Bonn. Galeria jest zlokalizowana w centrum miasta przy skrzyżowaniu ulic Gdańskiej i Jagiellońskiej i stanowi przedłużenie bydgoskiej starówki. Galeria Drukarnia posiada dogodne połączenie komunikacją miejską i łatwy dostęp do darmowego parkingu (166 miejsc parkingowych). Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 23,000 mkw.

Na terenie Galerii Drukarnia działa ponad 50 sklepów, gdzie wśród kluczowych najemców znajdują się takie wiodące marki jak: Royal Collection, C&A, Max Mara, Tru Trussardi, Caterina Collection, Dion czy Stefanel. Ofertę Galerii uzupełniają delikatesy Bomi, klub fitness Gymnasion oraz restauracje.