Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Jones Lang LaSalle laureatem dwóch nagród w branży nieruchomości - dla Najlepszego Doradcy ds. Inwestycji w Nieruchomości i Najlepszego Doradcy ds. Wynajmu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych


Warszawa, 3 marca 2011 - W dniu 1 marca br. podczas ósmej edycji CEE Real Estate Quality Awards (nagrody dla najlepszych firm i projektów w branży nieruchomości), która miała miejsce w Warszawie, firma Jones Lang LaSalle otrzymała dwie nagrody dla Najlepszego Doradcy w Branży Nieruchomości w roku 2010. Firmę wyróżniono w kategorii inwestycji w nieruchomości i wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych.

Tomasz Trzósło, Dyrektor Działu Inwestycji w Nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej w Jones Lang LaSalle powiedział: “Ta nagroda jest uznaniem ciężkiej pracy naszych zespołów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Cieszymy się z wyróżnienia i dziękujemy naszym klientom za ich zaufanie w nasze umiejętności zapewniające dobre rezultaty. Zdecydowanie dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości osiągnąć równie dobre wyniki.”

W trakcie odbierania nagrody dla Najlepszego Doradcy ds. Wynajmu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych, Tomasz Olszewski, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych w Jones Lang LaSalle powiedział: “Duży postęp i zjednoczenie sił dokonane przez dział powierzchni magazynowo-przemysłowych w Jones Lang LaSalle zostały zauważone i ta nagroda jest tego największym dowodem. Dziękujemy za zaufanie. To zaszczyt otrzymać nagrodę uznania przez wszystkich naszych klientów. Ciężka praca wszystkich zespołów w regionie została doceniona, ale zdajemy sobie sprawę, że przed nami jeszcze wiele pracy. Na razie koncentrujemy się na obsłudze i promowaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Naszą strategią będzie rozprzestrzenianie tej metody w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a także nieustanne podnoszenie standardów w naszej branży. Ta nagroda na pewno nie pozwoli nam odpocząć, a wręcz przeciwnie - zachęca nas do jeszcze cięższej pracy”.

Podsumowując, John Duckworth, Dyrektor Zarządzający w Europie Środkowo-Wschodniej w Jones Lang LaSalle dodał: “Jesteśmy szczerze zaszczyceni z otrzymania obydwu nagród i dziękujemy klientom za zaufanie, jakim od wielu lat nas obdarzają. Przyznane wyróżnienia są nagrodą za wytężoną pracę i oddanie obu zespołów w 2010 roku. Nagroda ta stanowi także odzwierciedlenie naszych inwestycji mających na celu stworzenie dobrze funkcjonującej platformy w regionie w odniesieniu do usług związanych w inwestycjami w nieruchomości jak i doradztwa ds. wynajmu powierzchni magazynowo -przemysłowych. W szczególności odnosi się to do podjętej przez nas strategicznej decyzji o rozbudowie zespołu ds. wynajmu obiektów magazynowo-przemysłowych w regionie.”