Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Budynek A w kompleksie biurowym Adgar Plaza jest gotowy na przyjęcie najemców.

Jednocześnie trwa budowa budynku B.


Warszawa, 2 marca 2009 roku - Firma Adgar Postępu Sp. z o.o. ogłosiła otwarcie pierwszej fazy - budynku A - kompleksu biurowego Adgar Plaza oraz przypomniała, że trwa budowa drugiej fazy - budynku B, którego otwarcie zaplanowano na październik 2009 roku.

Jones Lang LaSalle, wyłączny doradca ds. wynajmu obydwu budynków, brał udział w procesie komercjalizacji od samego początku. Anna Aleksiejuk z Jones Lang LaSalle powiedziała: “Od czasu rozpoczęcia współpracy, tj. maja zeszłego roku, wynajęliśmy przeszło 50% powierzchni biurowej w budynku A. W odniesieniu do budynku B, kilka umów jest na etapie zaawansowanych negocjacji. Spodziewamy się, że jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie (planowane na 3 kw. 2009 roku), większość powierzchni w budynku będzie wynajęta.”

Wśród najemców, którzy zawarli umowę wynajmu znajdują się firmy: Antalis Poland i MAP Polska, Biuro Informacji Kredytowej, Urząd Zamówień Publicznych oraz Euromaster (Michelin). Firmy rozpoczną przeprowadzkę w maju.

Hanna Piskorek, dyrektor w firmie Adgar Postępu Sp. z o.o. dodała: „Adgar Plaza jest jednym z nielicznych kompleksów biurowych w Warszawie oferujących jednocześnie dogodną lokalizację oraz szeroki wachlarz dodatkowych usług w tym m.in. w pełni wyposażone nowoczesne centrum konferencyjne oraz ‘data center’. Najemcy Adgar Plaza, głównie firmy z wysokimi wymaganiami, doceniają dodatkowe usługi i często podkreślają, że kompleks oferuje bardzo atrakcyjne środowisko pracy dostosowane do prowadzonej przez nich działalności. Lokalizacja, projekt architektoniczny oraz dodatkowe usługi rzadko występujące w innych biurowcach - to są elementy rozpatrywane przez naszych najemców.”

Najemcy doceniają także fakt, że od września 2009 roku, zostanie uruchomione nowoczesne centrum konferencyjne mieszczące się w budynku A. Centrum, wyposażone w zaawansowany sprzęt multimedialny, będzie w stanie pomieścić do 300 osób. Ponadto Adgar Plaza udostępni także swoim najemcom nowoczesne ‘data centre’, centrum fitnessu wraz z basenem i salami do ćwiczeń, kortami squasha i SPA oraz restauracją w osobnym budynku, co zapewni doskonałe miejsce na spotkania czy kolacje biznesowe.

Adgar Plaza, zlokalizowany na ulicy Postępu 17A w Warszawie, jest kompleksem biurowym składającym się w dwóch budynków oferujących około 11.800 mkw. (bud. A) oraz 12.700 mkw. (bud. B) powierzchni komercyjnej. Oba 10-piętrowe budynki oferują nowoczesną wysoce efektywną powierzchnie biurową dla wymagających najemców, którzy poszukują odpowiedniej lokalizacji w warszawskiej dzielnicy Mokotów.