Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Jones Lang LaSalle Informuje o Awansach na Najwyższe Stanowiska Dyrektorskie


Warszawa, 18 lipiec 2011 – Jones Lang LaSalle informuje, iż z dniem 1 lipca 2011 następujące osoby otrzymały awans na najwyższe stanowiska dyrektorskie w Europie Środkowo-Wschodniej:
  • Tomasz Trzósło zajmujący stanowisko Dyrektora Działu Rynków Kapitałowych Jones Lang LaSalle w regionie CEE/ SEE otrzymał awans na najwyższy w strukturze firmy stopień kariery -„International Director”. Tomasz posiada czternastoletnie doświadczenie na rynkach inwestycyjnych w tej części Europy. Aktualnie zarządza zespołem 31 ekspertów, którzy specjalizują się w doradztwie przy transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Srodkowej, Wschodniej i Południowo-wschodniej. Tomasz studiował na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ukończył studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej, jest również absolwentem londyńskiego City University/ Cambridge International Land Institute.
  • Agata Sekuła otrzymała awans na stanowisko “Regional Director” w kierowanym przez nią od 2005 roku Dziale Inwestycji na Rynku Nieruchomości Handlowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Agata dołączyła do Jones Lang LaSalle trzynaście lat temu. Stworzyła jedyny na rynku zespół doradców inwestycyjnych dedykowany centrom handlowym w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech i Rumunii. Agata otrzymała tytuł magistra na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz ukończyła studia Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej.
  • Ferenc Furulyas, pełniący funkcję szefa węgierskiego oddziału Jones Lang LaSalle, również uzyskał stopień „Regional Director”. Ferenc dołączył do zespołu Jones Lang LaSalle w marcu 2003 roku, zdobywając uprzednio doświadczenie w instytucjach bankowo-finansowych. Przed objęciem stanowiska szefa biura Jones Lang LaSalle na Węgrzech w 2010 roku, Ferenc kierował Działem Rynków Kapitałowych w Budapeszcie. Jest absolwentem Uniwersytetu Nauk Ekonomicznych w Budapeszcie oraz Ecole Nationale d’Administration (ENA). W 2007 roku stał się członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).