Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Wiadomości

Warszawa

Jones Lang LaSalle Informuje o Awansach na Stanowiska Dyrektorskie


Warszawa, 6 Września 2011 – Jones Lang LaSalle informuje, iż z dniem 1 lipca 2011 następujące osoby otrzymały awans na stanowiska dyrektorskie:

Joanna Gajewska-Sokołowska awansowała na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Joanna jest Dyrektorem Operacyjnym działu Zarządzania Umowami Najmu w regionie EMEA, a pracuje w Jones Lang LaSalle od stycznia 2006 r., czyli od uruchomienia tej linii biznesowej w Warszawie. Joanna kieruje działem Zarządzania Umowami Najmu i odpowiada za jakość usług świadczonych klientom oraz rozwój struktury w regionie EMEA. Joanna ma 14 lat doświadczenia zawodowego, w tym 12 lat w nieruchomościach i finansach. Posiada tytuł magistra ekonomii. Ponadto ukończyła podyplomowe studia wyceny nieruchomości.

Anna Bartoszewicz-Wnuk uzyskała awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Anna pracuje w Jones Lang LaSalle od 11 lat, od 6 lat kieruje zespołem Badań Rynku i Doradztwa, w którym zatrudnionych jest obecnie 8 osób. Anna jest absolwentką warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej (SGH), w 2005 r. ukończyła także magisterskie studia Inwestycje w Nieruchomości na londyńskim City University/ CASS Business School. Od lipca 2011r. Anna odpowiada również za PR Jones Lang LaSalle w Polsce, w której to roli jest wspierana przez Karolinę Margielewską jako Specjalistę d/s PR.
Marek Jamro uzyskał awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Marek Jamro posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego. Specjalizuje się w wycenie nieruchomości sektora nowoczesnych powierzchni magazynowych i biurowych. Marek ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach z tytułem magistra ekonomii ze specjalizacją Transport i Logistyka (1999 r.). Od 2002 r. Marek Jamro jest licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym (nr licencji 3844). W 2010 r. uzyskał tytuł magistra w zakresie Wyceny i Zarządzania Nieruchomościami uniwersytetu Sheffield Hallam. Obecnie ubiega się o członkostwo RICS (the Royal Institution of Chartered Surveyors).

Paweł Warda uzyskał awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Paweł odpowiada za rozwój działu Zarządzania Projektami (PD&S) w regionie Europy Środkowo - i Południowo-Wschodniej, będąc jednocześnie Dyrektorem działu PD&S w Polsce. Paweł pracuje w Jones Lang LaSalle od ponad 6 lat. Ukończył Wydział Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej oraz studia Executive MBA na WUT Business School (prowadzone wspólnie z London Business School). Dodatkowo jako jedna z niewielu osób w Polsce Paweł uzyskał uprawniania LEED Accredited Professional amerykańskiej organizacji GBCI (USGBC), certyfikującej budynki pod względem budownictwa zrównoważonego.

Virginie de Baere (Jones Lang LaSalle Czechy) uzyskała awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Po przeniesieniu się do Pragi z warszawskiego oddziału Jones Lang LaSalle w 2011r., Virginie kieruje działem Zarządzania Nieruchomościami na terenie Czech i Słowacji. Virginie posiada ponad trzynastoletnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości, z czego ostatnie dziesięć zdobyła na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Virginie jest absolwentką University of Gent w Belgii i Sheffield Hallam University w Wielkiej Brytanii oraz członkiem RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors).

Glyn Evans (Jones Lang LaSalle Czechy) awansował na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director" w dziale Zarządzania Projektami (PD&S). Glyn Evans jest związany z rynkiem nieruchomości od ponad 10 lat. Od 2005 r. pracuje w praskim biurze Jones Lang LaSalle, skąd realizuje zlecenia działu Zarządzania Projektami w regionie Europy Środkowo- i Południowo-Wschodniej. Glyn jest absolwentem Leeds University. W 2002 r. uzyskał członkostwo RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors). W 2009 r. otrzymał nominację na stanowisko prezesa RICS w Czechach.

Jaroslav Kopac (Jones Lang LaSalle Węgry) uzyskał awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Jaroslav dołączył do Jones Lang LaSalle w 2008 r. jako Dyrektor działu Wycen. Jaroslav posiada ponad 12 lat doświadczenia zawodowego w branży nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jest absolwentem Czech Technical University w Pradze oraz Collage of Estate Management w Wielkiej Brytanii. W 2006 r. uzyskał członkostwo RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors).

Benjamin Perez-Ellischewitz (Jones Lang LaSalle Węgry) awansował na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director" w dziale Rynków Kapitałowych w Budapeszcie. Do najważniejszych jego zadań należy doradztwo inwestycyjne na rynku węgierskim w sektorze nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych. Perez-Ellischewitz dołączył do zespołu Rynków Kapitałowych Jones Lang LaSalle w 2007 r. Benjamin posiada dyplom MBA INSEAD, Fontainebleau oraz tytuł MSc. z zakresu Administracji i Biznesu Rouen Business School. Obecnie jest w trakcie podyplomowych studiów magisterskich na wydziale Inwestycji w Nieruchomości University of Reading w Wielkiej Brytanii.