Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Studium przypadku

Mindshare

Jones Lang LaSalle dział reprezentacji najemców został wybrany jako doradca w procesie zmiany biura dla firmy Mindshare – a GroupM. Nowy lokal miał być powierzchnią biurową o wysokich standardach, dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem dla transportu publicznego i prywatnego. Wymaganiem firmy Mindshare stanowiło również, aby nowe biuro było najpóźniej funkcjonalne na początku 2009, co przy warszawskim wskaźniku wolnych powierzchni biurowych, który wówczas był bardzo niski i wynosił 2%, stanowiło duże wyzwanie w zaoferowaniu odpowiedniego rozwiązania.

Dział reprezentacji najemców zweryfikował i ocenił wszystkie dostępne opcje, doradzał w ramach short – listy, wysyłał zapytania ofertowe oraz przyjmował na nie odpowiedzi, analizował finansowe i poza finansowe kryteria przedstawionych ofert i przygotował rekomendacje dla klienta. Ponadto spotykał się z zarządcami/właścicielami obiektów, koordynował kontr ofertami oraz reprezentował Mindshare w negocjacjach dotyczących wynajmu.

Mindshare wynajął powierzchnię biurową o prawie 1 000 metrów kwadratowych w wieżowcu „North Gate” - reprezentacyjnym nowoczesnym budynku biurowym zlokalizowanym w obrębie trójkąta centrum miasta, z dostępną w zasięgu pieszych stacją metra i licznymi liniami tramwajowymi i autobusowymi łączącymi z każdą dzielnicą Warszawy.

Pomimo napiętego terminu dla procesu negocjacji, udało nam się uzyskać bardzo atrakcyjne warunki wynajmu dla naszego klienta. Mindshare przeprowadził się do nowego biura w grudniu 2008 roku.

All Case Studies

 

 

Monitoring bankowy dla Mayland/poland/pl-pl/zobacz-opis/10/monitoring-bankowy-dla-maylandMonitoring bankowy dla Mayland
Factory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)/poland/pl-pl/zobacz-opis/12/factory-outlet-pierwsze-centrum-outletowe-w-polsce-warszawaFactory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)
Centrum Skorosze - Pierwsze w Polsce centrum wygodnych zakupów/poland/pl-pl/zobacz-opis/13/centrum-skorosze-pierwsze-w-polsce-centrum-wygodnych-zakupówCentrum Skorosze - Pierwsze w Polsce centrum wygodnych zakupów