Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Studium przypadku

Factory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)

Dział wynajmu powierzchni handlowych Jones Lang LaSalle w Polsce jest zawsze gotowy na nowe wyzwania. Aktywnie działamy na rynku nieruchomości podejmując się komercjalizacji nowych formatów sprzedażowych w Polsce.

Kiedy hiszpański deweloper Neinver, specjalizujący się w budowie centrów wyprzedażowych, centrów handlowych oraz parków handlowych, podjął decyzję o otwarciu pierwszego w Polsce centrum wyprzedażowego, bez wahania wybrał firmę Jones Lang LaSalle jako wyłącznego agenta ds. wynajmu.
Naszą rolą było nie tylko skomercjalizowanie obiektu,  lecz również edukowanie polskich najemców, dla których koncepcja centrum wyprzedażowego była wciąż nowością.

Kiedy w 2002 roku oddano do użytku Factory Outlet w Ursusie, koło Warszawy, wszyscy mogli zobaczyć jak nasza wpólna praca przerodziła się w wielki sukces. Obiekt jest uważany za najlepiej działające centrum wyprzedażowe w Polsce.
W wyniku dalszej owocnej współpracy z firmą Neinver w marcu 2008 roku zakończyliśmy wynajem Factory Outlet oraz Futura Park we Wrocławiu.

All Case Studies

 

 

Monitoring bankowy dla Mayland/poland/pl-pl/zobacz-opis/10/monitoring-bankowy-dla-maylandMonitoring bankowy dla Mayland
Mindshare/poland/pl-pl/zobacz-opis/11/mindshareMindshare
Centrum Skorosze - Pierwsze w Polsce centrum wygodnych zakupów/poland/pl-pl/zobacz-opis/13/centrum-skorosze-pierwsze-w-polsce-centrum-wygodnych-zakupówCentrum Skorosze - Pierwsze w Polsce centrum wygodnych zakupów