Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Studium przypadku

Inter IKEA - Współpraca długoterminowa


Dział wynajmu powierzchni handlowych Jones Lang LaSalle w Polsce jest zawsze gotowy na nowe wyzwania. Aktywnie działamy na rynku nieruchomości podejmując się komercjalizacji nowych formatów sprzedażowych w Polsce

Inter IKEA Centre Group była pionierem w budowie parków handlowych na rynku polskim. Firma Jones Lang LaSalle została wybrana przez IICG jako wyłączny agent ds. wynajmu Parku Handlowego Targówek w Warszawie, Bielany we Wrocławiu, Rawy w Katowicach oraz Matarnii w Gdańsku. Nasze usługi nie ograniczały się tylko do prowadzenia wynajmu, lecz również edukacji polskich najemców, dla których koncepcja parku handlowego była nowością.

Po udanej komercjalizacji parków handlowych, w chwili obecnej zajmujemy się kolejnym innowacyjnym formatem na rynku polskim, jakim jest miasteczko handlowe. Projekt o nazwie Bulwary Poznańskie to ponad 110 sklepów z ofertą handlowo- usługową, sklep Ikea, restauracje oraz kawiarnie zlokalizowane na otwartej przestrzeni, stylizowanej na miasteczko handlowe. Bulwary Poznańskie to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych centrów handlowych.

All Case Studies

 

 

Monitoring bankowy dla Mayland/poland/pl-pl/zobacz-opis/10/monitoring-bankowy-dla-maylandMonitoring bankowy dla Mayland
Mindshare/poland/pl-pl/zobacz-opis/11/mindshareMindshare
Factory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)/poland/pl-pl/zobacz-opis/12/factory-outlet-pierwsze-centrum-outletowe-w-polsce-warszawaFactory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)