Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Studium przypadku

CaseTech - Wynajem

Usługi CaseTech.jpg

Analiza potrzeb klienta, zaplanowanie strategii pozyskania obiektu,

przygotowanie i przeprowadzenie konkursu ofert, analiza dostępnych działek, przygotowanie strategii negocjacyjnej i dokumentacji działki, wsparcie przy negocjacjach.


Sytuacja/Proces

- CaseTech produkuje wysokiej jakości osłonki do wędlin stosowane w nowoczesnych zakładach przetwórstwa mięsnego sektora przemysłowego i rzemieślniczego. Jest to znacząca firma w swojej branży.
- Firma poszukiwała w Legnicy miejsca pod fabrykę z dołączoną częścią magazynową i biurową. Dotychczasowa powierzchnia, wynajmowana przez CaseTech (również w Legnicy) była bowiem już zbyt mała i uniemożliwiała zwiększenie produkcji. Poszukując nowego obiektu, CaseTech zdecydowała, że musi to być opcja najmu, bo nie chce angażować własnych środków na zakup działki i budynku.  

 
Rezultaty

- Po bardzo dokładnej analizie ofert zaprezentowanych przez deweloperów, za najkorzystniejszą uznano ofertę firmy Goodman.
- Goodman wybudował obiekt na terenie swojej działki w podstrefie Legnickie Pole w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.
- Jest to pierwszy wynajmowany obiekt typu BTS w Legnicy.
- Obiekt zrealizowany dla firmy CaseTech obejmuje powierzchnię 8,2 tys. m kw.: 5,5 tys. m kw. powierzchni produkcyjnej, 1,7 m kw. magazynu oraz prawie 1 tys. m kw. powierzchni biurowej

All Case Studies

 

 

Monitoring bankowy dla Mayland/poland/pl-pl/zobacz-opis/10/monitoring-bankowy-dla-maylandMonitoring bankowy dla Mayland
Mindshare/poland/pl-pl/zobacz-opis/11/mindshareMindshare
Factory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)/poland/pl-pl/zobacz-opis/12/factory-outlet-pierwsze-centrum-outletowe-w-polsce-warszawaFactory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)