Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Studium przypadku

Amica

Usługi 
Amica.jpg
Zdefiniowanie potrzeb klienta, analiza różnych scenariuszy, przygotowanie strategii działań, przegląd lokalizacji, negocjacje z deweloperami, wybór najkorzystniejszej oferty.

Sytuacja/Proces

- Amica to czołowy polski producent sprzętu AGD. 
- Firma Amica podjęła decyzję o outsourcingu i konsolidacji logistyki, przy czym obiekt miał być zlokalizowany w regionie Poznania. Potrzebowała przy tym wsparcia ze strony doświadczonego na rynku nieruchomości partnera, aby dość ogólną koncepcję przekształcić w konkretny plan działań, możliwy do zrealizowania w jak najkrótszym terminie. Dlatego Amica zwróciła się do firmy Jones Lang LaSalle.
- Duże znaczenie miał fakt, że przedstawiciele JLL włączyli się do procesu na bardzo wczesnym etapie procesu. Pozwoliło to stworzyć całościową i przemyślaną strategię działań, dzięki której wybrano obiekt doskonale spełniający wymogi firmy Amica i uzyskano bardzo korzystne warunki najmu.

 
Rezultaty

- W wyniku wspólnej analizy, przedstawiciele firmy Amica zdecydowali się na  współpracę z firmą Goodman.
- Firma Amica obejmie powierzchnię 30 tys. m2 w nowym parku dewelopera - Poznań Logistics Centre.
- Amica uzyskała znakomite warunki finansowe. 
Cały proces przebiegł zgodnie z zaplanowanym wcześniej harmonogramem.

All Case Studies

 

 

Monitoring bankowy dla Mayland/poland/pl-pl/zobacz-opis/10/monitoring-bankowy-dla-maylandMonitoring bankowy dla Mayland
Mindshare/poland/pl-pl/zobacz-opis/11/mindshareMindshare
Factory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)/poland/pl-pl/zobacz-opis/12/factory-outlet-pierwsze-centrum-outletowe-w-polsce-warszawaFactory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)