Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Studium przypadku

Volkswagen Group Polska

​Usługi

Analiza rynku w celu oceny najlepszych dostępnych rozwiązań, zebranie potencjalnych ofert, selekcja oraz rekomendacja obiektów do krótkiej listy, negocjacje z deweloperami, wsparcie i doradztwo w zakresie warunków finalizacji transakcji.

Sytuacja/Proces 

Volkswagen Group Polska to oficjalny importer marek VW, Audi, Seat, Skoda, Porsche i VW Samochody Użytkowe w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem działalności Grupa zdecydowała się na inwestycję w nowy magazyn, który umożliwi zwiększenie produktywności oraz znacząco wpłynie na wzrost efektywności procesu logistycznego.

Rezultaty

Dzięki wsparciu JLL Volkswagen Group Polska wynajęło 30 000 mkw. w ramach SEGRO Logistics Park Poznań. Obiekt zostanie wybudowany w pożądanej przez Grupę lokalizacji – w Poznaniu – zgodnie z wszystkimi wymaganiami technicznymi na preferencyjnych warunkach. Nowy magazyn pozwoli na wzrost jakości świadczonych usług oraz możliwość ich poszerzenia.

All Case Studies

 

 

Monitoring bankowy dla Mayland/poland/pl-pl/zobacz-opis/10/monitoring-bankowy-dla-maylandMonitoring bankowy dla Mayland
Mindshare/poland/pl-pl/zobacz-opis/11/mindshareMindshare
Factory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)/poland/pl-pl/zobacz-opis/12/factory-outlet-pierwsze-centrum-outletowe-w-polsce-warszawaFactory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)