Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Studium przypadku

Zelmer

​​Usługi

Zdefiniowanie potrzeb klienta, wstępny wybór lokalizacji (strefa ekonomiczna), określenie technicznych parametrów budynku, przygotowanie i zebranie ofert oraz ich analiza, zakup działki od Specjalnej Strefy Ekonomicznej, negocjacje z deweloperami, wybór wykonawcy.

Sytuacja/Proces

Zelmer - wiodący producent drobnego sprzętu AGD - zdecydował się na relokację fabryki plastikowych części do odkurzaczy i drobnego sprzętu kuchennego. Chcąc zapewnić sobie możliwość wyboru najlepszej możliwej opcji odpowiedniej lokalizacji i dewelopera, firma zwróciła się do JLL.

Rezultaty

Na wykonawcę obiektu wybrano firmę Panattoni. Zgodnie z umową, na działce zlokalizowanej w rejonie Rzeszowa, w obrębie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, deweloper wybudował obiekt dostosowany do potrzeb klienta o powierzchni 32,5 tys. m². 
Wynegocjowane zostały korzystne warunki najmu i dotrzymano terminu oddania obiektu. Przeprowadzono sprawnie wszystkie procedury administracyjno-formalne. Zastosowane rozwiązania technologiczne pozwoliły na optymalizację procesu produkcyjnego, zwiększając jego efektywność i prowadząc do znacznych oszczędności. Zelmer był beneficjentem ulg związanych z prowadzeniem działalności w Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

All Case Studies

 

 

Monitoring bankowy dla Mayland/poland/pl-pl/zobacz-opis/10/monitoring-bankowy-dla-maylandMonitoring bankowy dla Mayland
Mindshare/poland/pl-pl/zobacz-opis/11/mindshareMindshare
Factory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)/poland/pl-pl/zobacz-opis/12/factory-outlet-pierwsze-centrum-outletowe-w-polsce-warszawaFactory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)