Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Studium przypadku

First Data

​Agencja JLL reprezentowała firmę First Data w procesie oceny atrakcyjności relokacji i renegocjacji ówczesnej umowy najmu w budynku Brama Zachodnia. ​

Zadaniem JLL było przygotowanie zestawienia nieruchomości alternatywnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb (kryteriów wyboru) First Data. W następnym kroku, firma JLL rozesłała zapytania ofertowe, porównała otrzymane odpowiedzi pod kątem finansowym i pozafinansowym. Następnie, w imieniu najemcy, JLL negocjowała poprawienie warunków finansowych z wybranymi wynajmującymi. Na zakończenie procesu, doradca przygotował podsumowanie procesu w formie ‘business case’. Rezultatem podjętych działań było zrenegocjowanie umowy najmu przez First Data i osiągnięcie przez najemcę znaczących oszczędności finansowych, jak również elastycznych zapisów najmu. 

All Case Studies

 

 

Monitoring bankowy dla Mayland/poland/pl-pl/zobacz-opis/10/monitoring-bankowy-dla-maylandMonitoring bankowy dla Mayland
Mindshare/poland/pl-pl/zobacz-opis/11/mindshareMindshare
Factory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)/poland/pl-pl/zobacz-opis/12/factory-outlet-pierwsze-centrum-outletowe-w-polsce-warszawaFactory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)