Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Studium przypadku

Wycena - Wzgórze Centrum Handlowe, Gdynia

JLL ma przyjemność odgrywać rolę w nieustającym sukcesie największych deweloperów i inwestorów na polskim rynku nieruchomości, świadcząc im usługi doradcze i dotyczące wyceny nieruchomości.

Apsys, francuska firma specjalizująca się w realizacji centrów handlowych i zarządzaniu nimi, weszła na polski rynek w 1997 roku. Obecnie zarządzają siedemnastoma centrami handlowymi zlokalizowanymi w największych miastach kraju. Jej najbardziej znanym obiektem jest łódzka Manufaktura – centrum handlowe, kulturalne i rozrywkowe, największy projekt rewitalizacji obiektu postindustrialnego w Europie.

W kwietniu 2007 roku na zlecenie Apsys Polska zostaliśmy zatrudnieni do przeprowadzenia ponownej wyceny znajdującego się w Gdyni centrum handlowego Wzgórze. Firma trzykrotnie powiększy powierzchnię centrum, z istniejących 23 000 do 67 400 metrów kwadratowych powierzchni najmu brutto. Po zakończeniu rozbudowy Wzgórze pomieści 237 sklepów, w wyniku czego stanie się największym centrum handlowym na Pomorzu. Przy współpracy czterech międzynarodowych banków współfinansujących ten projekt świadczyliśmy usługi doradcze w zakresie wyceny zgodnie z międzynarodowymi standardami wyceny RICS oraz wymogami banków.

Od dawna współpracujemy z firmą Apsys i działamy jako jej zaufany doradca, który jest w stanie realizować zadania na najwyższym poziomie, zyskując całkowite zadowolenie klienta.

All Case Studies

 

 

Monitoring bankowy dla Mayland/poland/pl-pl/zobacz-opis/10/monitoring-bankowy-dla-maylandMonitoring bankowy dla Mayland
Mindshare/poland/pl-pl/zobacz-opis/11/mindshareMindshare
Factory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)/poland/pl-pl/zobacz-opis/12/factory-outlet-pierwsze-centrum-outletowe-w-polsce-warszawaFactory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)