Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Studium przypadku

Wycena dla ProLogis portfolio, Polska

ProLogis jest największym na świecie właścicielem, zarządcą i deweloperem obiektów dystrybucyjnych posiadającym łącznie 48,9 milionów metrów kwadratowych powierzchni przemysłowej w 121 obiektach w Ameryce Północnej, Azji i Europie.

Firma została założona w 1991 roku, a od 10 lat obecna jest w Europie Środkowej i Wschodniej. W Polsce posiada portfel 60 obiektów przemysłowych o łącznej powierzchni 1 000 000 metrów kwadratowych w 16 parkach dystrybucyjnych w strategicznych lokalizacjach. Portfel ten jest wciąż rozbudowywany.

Kiedy polski zarząd spółki decydował się na wycenę portfela, poszukiwał doradcy, który byłby w stanie zaoferować usługi nie tylko doskonałe, ale wręcz przekraczające oczekiwania klienta.

ProLogis zleciła Jones Lang LaSalle Valuation Advisory przygotowanie wyceny polskiego portfela firmy zgodnie z międzynarodowymi standardami RICS. Po wykonaniu wstępnej wyceny podpisano długoterminowy kontrakt. Obecnie co roku przygotowujemy dla ProLogis kwartalne i roczne raporty wyceny. Przyczyniamy się do tego, że firma ta utrzymuje wiodącą pozycję jako największy na świecie właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych.

All Case Studies

 

 

Monitoring bankowy dla Mayland/poland/pl-pl/zobacz-opis/10/monitoring-bankowy-dla-maylandMonitoring bankowy dla Mayland
Mindshare/poland/pl-pl/zobacz-opis/11/mindshareMindshare
Factory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)/poland/pl-pl/zobacz-opis/12/factory-outlet-pierwsze-centrum-outletowe-w-polsce-warszawaFactory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)