Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Studium przypadku

Zarządzanie projektem Atos Origin, Łódź

W okresie od kwietnia do października 2008 firma Jones Lang LaSalle zarządzała procesem wykończenia wnętrz dla Atos Original w Łodzi. Powierzchnia biurowa wielkości 3 000 m2 znajdowała się na 4 piętrze nowo odremontowanego 100 letniego budynku fabrycznego.

  • Określenie standardów projektu, koordynacja prac projektantów, instruowanie kontraktorów, audyt i kontrola techniczna, doradztwo kosztowe
  • Negocjacje kosztów, pomoc przy przygotowaniu umów z wykonawcami, weryfikacja harmonogramu prac
  • Wprowadzenie przeróbek aranżacyjnych,  uwzględniając zarządzanie kosztowe
  • Wszystkie prace związane z aranżacją wnętrza nowego biura, kontroli kosztowej, monitoring postępu prac były zarządzane z sukcesem.
  • Projekt układu biura zastał zakończony w ustalonym terminie przy pełnej satysfakcji klienta.
  • Uzyskaliśmy dla naszego klienta oszczędności w fazie budżetowania

Projekt aranżacji i wykończenia wnętrz został przeprowadzony w terminie pozwalając tym samym klientowi na rozpoczęcie działalności przez Atos zgodnie z planem. Mimo asygnacji przez klienta małej ilości jego pracowników oraz znacznej ilości zmian do projektu i wynikających z tego robót dodatkowych, prace zostały zakończone w uzgodnionym terminie i budżecie.

All Case Studies

 

 

Monitoring bankowy dla Mayland/poland/pl-pl/zobacz-opis/10/monitoring-bankowy-dla-maylandMonitoring bankowy dla Mayland
Mindshare/poland/pl-pl/zobacz-opis/11/mindshareMindshare
Factory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)/poland/pl-pl/zobacz-opis/12/factory-outlet-pierwsze-centrum-outletowe-w-polsce-warszawaFactory Outlet - Pierwsze centrum outletowe w Polsce (Warszawa)