Na kwadracie
Podcasty o nieruchomościach i nie tylko

Środowisko pracy, biuro przyszłości, mieszkaniówka wtedy, teraz i jutro, rozwój miast, e-commerce, automatyzacja, nowe oczekiwania konsumentów… Jeden rynek, a liczba tematów i trendów – do kwadratu!
Posłuchaj rozmów ekspertów JLL z Bartkiem Dobrowolskim z PropTech Foundation i dowiedz się, co kształtuje współczesny rynek nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych i w jakie rozwiązania warto inwestować. Ale nie ograniczymy się do tradycyjnego real estate – dołącz do nas jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o trendach konsumenckich, urbanistycznych, społecznych i technologicznych.
Zapraszamy do audycji na kwadracie z JLL – słuchaj nas z domu, biura, w podróży, gdziekolwiek jesteś.

Nasze podcasty

Miasto w zasięgu magazynu

Zmieniające się nawyki konsumenckie, wzrost e-commerce to katalizatory rozwoju miejskiej logistyki. Ale czy jedyne? Czym jest city logistics, jak wpływa na przestrzeń, w której funkcjonujemy?

(Nie tylko) cyfrowa rewolucja w hotelach

Zmiany w branży hotelowej zachodzą dynamicznie – nie tylko pod wpływem pandemii, ale także mody na określone kierunki podróży i nowinek technologicznych. Dokąd zmierza branża?

Handel i logistyka w czasach pandemii

Jak pandemia wpłynęła na handel tradycyjny, nawyki konsumentów i na firmy logistyczne? Czy tak dynamiczny jak ostatnio wzrost e-commerce, to stały trend na rynku?

Inwestycje w Living receptą na trudniejsze czasy

Polski rynek mieszkaniowy stoi na solidnych fundamentach, ale jego nowe sektory takie jak prywatne akademiki czy PRS dopiero raczkują. Czy pandemia nie zaważy na ich rozwoju? Co może zachęcić inwestorów do dalszych inwestycji? 

Model pracy w nowej rzeczywistości

Jak zmieni się biuro i środowisko pracy po pandemii i na jakie wyzwania powinniśmy się przygotować? Czym będzie nowy ekosystem pracy i dlaczego trzeba komunikować nawet owoce w biurze? Jak mogą pomóc doradcy ds. Workplace?

Kolejny podcast już wkrótce

Już niedługo więcej informacji z rynku nieruchomości w Polsce.

Dowiedz się więcej o akcji

Wszystko o rynku nieruchomości