COVID-19 a rynek nieruchomości

Jak przygotować biznes na epidemię koronawirusa? Odwiedź naszą bazę opracowań dot. wpływu COVID-19 na rynki nieruchomości oraz strategii inwestorów i najemców.

COVID – 19 a planowanie Twojej działalności

Covid-19 a globalny sektor nieruchomości

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie pytań dotyczących wpływu obecnej sytuacji na rynek nieruchomości. Zapoznaj się z raportem i innymi materiałami przygotowanymi przez globalny zespół analityków JLL.

Porozmawiaj z ekspertem JLL

Chętnie pomożemy Ci wprowadzić modele pracy zdalnej, ocenić wpływ COVID-19 na Twoje aktywa i portfele nieruchomości czy skonsultować inne wyzwania, z jakimi się mierzysz w tym trudnym czasieWYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI:
JLL i zespół naszych pracowników nie są upoważnieni ani wykwalifikowani do przygotowywania strategii zachowania ciągłości biznesowej innych podmiotów lub do przygotowania planów z zakresu zdrowia i porządku publicznego. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić aktualną listę publicznie dostępnych zasobów, wszystkie szczegóły dotyczące COVID-19, a także jego konsekwencje dla zdrowia i polityki publicznej, powinny być konsultowane z niezależnym specjalistą.