COVID-19 a rynek nieruchomości

Jak przygotować biznes na epidemię koronawirusa? Odwiedź naszą bazę opracowań dot. wpływu COVID-19 na rynki nieruchomości oraz strategii inwestorów i najemców.

Jak wrócić do biura? Przewodnik JLL

Na krótką chwilę świat się zatrzymał. Powodem była oczywiście globalna pandemia, która skłoniła nas do dostosowania stylu życia do nowych warunków. Jaka będzie najbliższa przyszłość? Firmy nie powrócą do ekosystemu biznesowego sprzed Covid-19. Co ważne jednak, wykorzystają aktualne zawirowania, aby stać się bardziej odporne na niespodziewane sytuacje, które mogą pojawić się w przyszłości. Kluczem będzie dostosowanie swoich modeli biznesowych do warunków nowej normalności. Odporność operacyjna w obliczu pandemii musi natomiast wykraczać poza samo otwieranie przestrzeni biurowych. Proces powrotu będzie bowiem stopniowy i wielofazowy. Wszystko natomiast rozpoczyna się od dokładnej analizy i wdrażania wytycznych płynących ze strony rządowej. 

COVID – 19 a planowanie Twojej działalności

Covid-19 a globalny sektor nieruchomości

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie pytań dotyczących wpływu obecnej sytuacji na rynek nieruchomości. Zapoznaj się z raportem i innymi materiałami przygotowanymi przez globalny zespół analityków JLL.

Porozmawiaj z ekspertem JLL

Chętnie pomożemy Ci wprowadzić modele pracy zdalnej, ocenić wpływ COVID-19 na Twoje aktywa i portfele nieruchomości czy skonsultować inne wyzwania, z jakimi się mierzysz w tym trudnym czasieWYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI:
JLL i zespół naszych pracowników nie są upoważnieni ani wykwalifikowani do przygotowywania strategii zachowania ciągłości biznesowej innych podmiotów lub do przygotowania planów z zakresu zdrowia i porządku publicznego. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić aktualną listę publicznie dostępnych zasobów, wszystkie szczegóły dotyczące COVID-19, a także jego konsekwencje dla zdrowia i polityki publicznej, powinny być konsultowane z niezależnym specjalistą.