Powrót do pracy w warunkach nowej normalności

Nasz przewodnik dostarcza wskazówek, które pomogą najemcom i pracownikom lepiej odnaleźć się w nowej biurowej rzeczywistości.

Aby upewnić się, że jesteśmy gotowi na tzw. nową normalność, musimy zredefiniować przestrzenie biurowe. Oznacza to wprowadzenie niezbędnych zmian, które pomogą zbalansować kwestie bezpieczeństwa oraz aspekty zdrowotne i finansowe.

Jedno jest więc pewne – bezpieczeństwo i komfort pracowników są najważniejsze, a warunkiem sukcesu jest gotowość firm do wprowadzania koniecznych modyfikacji. W ten sposób, ponownie otwierając drzwi do naszych biur, zaprosimy pracowników do w pełni bezpiecznego miejsca pracy. Wspólnie możemy przedefiniować dotychczasowe modele biznesowe i z sukcesem dostosować je do nowej normalności.

Wypełnij formularz i pobierz globalny przewodnik

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.

Porozmawiaj z ekspertem JLL

Skontaktuj się z nami po więcej informacji dotyczących planowania i wdrażania modelu pracy zdalnej, jak również oceny wpływu ostatnich wydarzeń na rynek nieruchomości.