O JLL

Kierujemy się dewizą SEE A BRIGHTER WAY wobec naszych klientów, pracowników, planety i społeczności. Łącząc innowacyjną technologię ze specjalistyczną wiedzą, z której jesteśmy znani na całym świecie, otwieramy możliwości pozwalające tworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich.

W JLL szczycimy się tym, że działamy inaczej. Budowanie środowiska i przestrzeni postrzegamy jako medium o ogromnym potencjale, dzięki któremu można zmieniać świat na lepsze. Łącząc innowacje technologiczne i analitykę danych z specjalistyczną wiedzą, z której słyniemy na całym świecie, jesteśmy w stanie odkrywać niewykorzystane dotąd możliwości osiągania sukcesów.

Pomagamy przy zakupie, budowie, zagospodarowywaniu i inwestycjach związanych z różnorodnymi obiektami, w tym z nieruchomościami przemysłowymi, komercyjnymi, handlowymi, mieszkaniowymi i hotelowymi. Nasi klienci — od startupów technologicznych po firmy o zasięgu globalnym — działają w takich branżach jak bankowość, energetyka, opieka zdrowotna, usługi prawne, nauki przyrodnicze, produkcja i technologia.

SEE A BRIGHTER WAY

Można coś robić w sposób konwencjonalny. Lub na sposób JLL. Bardziej innowacyjny, inteligentny i przyjazny człowiekowi. Przekonaj się, jak sprawdza się dewiza SEE A BRIGHTER WAY with JLL.

Nieszablonowe
myślenie

Dowiedz się, jak prezentujemy naszą dewizę SEE A BRIGHTER WAY klientom z całego świata. Zapoznaj się z naszym rocznym sprawozdaniem i najnowszymi informacjami o korporacji. Odwiedź też naszą stronę poświęconą relacjom z inwestorami. 

Liczby

JLL w liczbach - tu zgromadziliśmy wszystkie publicznie dostępne dane dotyczące JLL

 

Prawie 430 mln metrów kwadratowych powierzchni w obiektach, na rzecz których świadczymy usługi z zakresu zarządzania.

 

33 700 transakcji najmu na 73 mln metrów kwadratowych.

 

66 475 godzin wolontariatu na rzecz lokalnych społeczności.

 

4 994 882 USD przekazanych przez firmę i pracowników na cele charytatywne.

 

451 533 ton niewyemitowanego CO2.

   

Tétris jest światowym liderem w zakresie usług wykończeniowych

Ich zespół inżynierów i architektów ma na celu dostarczenie wnętrz o wysokim standardzie jakości, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Od projektu koncepcyjnego po wykonanie prac, Tétris tworzy inspirujące, wydajne i ekologiczne środowiska pracy. Z biur w 15 krajach Tétris może zapewnić Państwu wykonanie przestrzeni, które najlepiej odzwierciedlają ambicje i potrzeby Państwa firmy.

Poznaj naszych liderów

O naszym sukcesie decydują ludzie. Poznaj liderów JLL, którzy każdego dnia przyczyniają się do tego, aby nasi klienci dowiedzieli się, jak dewiza SEE A BRIGHTER WAY przekłada się na praktykę.
Wierzymy w pracę zespołową — współpracujemy, aby odnieść sukces.

Nasz zespół to 94 000 ekspertów na całym swiecie. Właśnie w ten sposób osiągamy wspólne cele i dzielimy się sukcesami. Łączymy się na poziomie różnych lokalizacji i stanowisk, aby stworzyć światowej klasy zespoły oferujące usługi najwyższej klasy.

Wierzymy w etykę — działamy uczciwie i odpowiedzialnie na rzecz naszych klientów

Nasi klienci polegają na nas, wiedząc, że działamy w ich najlepszym interesie. To odpowiedzialność, którą traktujemy poważnie, dlatego też zobowiązujemy się do przestrzegania jasnych zasad oraz działania według najwyższych światowych standardów.

Wierzymy w doskonałość — dążymy do wyjątkowości

Chcemy rozwijać się i działać jeszcze lepiej dla dobra klientów i siebie samych. Dlatego dążymy do doskonałości i szukamy nowych sposobów na spełnienie ambicji i realizację celów.

W co
wierzymy

Wartości definiują to kim jesteśmy. Odzwierciedlają nasze zaangażowanie na rzecz klientów, społeczności i siebie nawzajem oraz nadają kierunek wszystkim naszym działaniom. Wierzymy w pracę zespołową, etykę i doskonałość.

Nasz globalny program zrównoważonego rozwoju

Wiodąca rola w dziedzinie zrównoważonego rozwoju ma zasadnicze znaczenie dla realizacji celu JLL, jakim jest kształtowanie przyszłości sektora nieruchomości z myślą o lepszym świecie.
 
Nasz globalny program koncentruje się na trzech obszarach, w których JLL może zrobić najwięcej dla swoich współpracowników, klientów i społeczności: działania klimatyczne na rzecz zrównoważonego rozwoju w sektorze nieruchomości, zdrowe przestrzenie dla wszystkich ludzi i inkluzywne warunki sprzyjające rozwojowi społeczności.

Działania klimatyczne

na rzecz zrównoważonego rozwoju w sektorze nieruchomości
Podejmujemy pilne działania klimatyczne, które przyśpieszają przejście do zerowej emisji netto, zwiększają wydajność, ograniczają ryzyko i pozwalają budować lepszy świat.

Zdrowe przestrzenie

dla wszystkich ludzi
Tworzymy bezpieczne i zdrowe przestrzenie, w których promujemy produktywność, komfort życia i zrównoważony rozwój.

Inkluzywne warunki

sprzyjające rozwojowi społeczności
Dbamy o sprawiedliwe i inkluzywne warunki, które wywierają pozytywny wpływ na społeczność i stwarzają równe szanse.

Nagrody i
wyróżnienia

Ze wszystkiego, co udało nam się osiągnąć, najbardziej dumni jesteśmy z najwyższych standardów pracy, stworzenia optymalnych warunków dla rozwoju zespołu JLL oraz wkładu, jaki wnosimy do lokalnych społeczności. Dlatego ogromnie cieszymy się, że nasze osiągnięcia zostały docenione przez prestiżowe organizacje cieszące się publicznym zaufaniem.

Ethisphere | 2008-2024

World’s Most Ethical Companies®

Fortune | 2015-2024

Fortune 500® – #193

Fortune | 2017-2024

World’s Most Admired Companies®

JLL Spark: 
nieruchomości spotykają
technologie

Celem JLL Spark jest transformacja branży nieruchomości przy wykorzystaniu innowacji technologicznych. JLL Spark łączy w sobie sprawność startupów oraz wiedzę i zasoby JLL. Strategiczne inwestycje proptech w ramach JLL Spark są prowadzone przez uznanych przedsiębiorców z Doliny Krzemowej, którzy mają na swoim koncie sukcesy w zakresie budowania i inwestowania w firmy technologiczne. To z kolei umożliwia JLL  dostarczanie innowacyjnych produktów właścicielom i operatorom nieruchomości.

LaSalle jest jedną z czołowych na świecie firm zarządzających inwestycjami

LaSalle Investment Management jest jedną z największych i najbardziej wszechstronnych na świecie firm zarządzających inwestycjami oraz niezależną spółką grupy Jones Lang LaSalle Incorporated. Jej zespół koncentruje się na zapewnianiu klientom konkurencyjnych wyników inwestycyjnych w ramach cyklów koniunktury gospodarczej i rynków nieruchomości. LaSalle Investment Management posiada szerokie doświadczenie biznesowe, począwszy od papierów wartościowych na rynku nieruchomości i funduszy mieszanych po globalne inwestycje pośrednie.

Obserwuj nas

Bądź w kontakcie z nami w mediach społecznościowych!