O JLL

Na całym świecie tworzymy atrakcyjne przestrzenie sprzyjające osiąganiu celów. W ten sposób wspólnie budujemy lepszą przyszłość dla naszych klientów, pracowników i lokalnych społeczności.

Jesteśmy wiodącą firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości. Wierzymy w motywację, ambicję i ducha przedsiębiorczości. Chcemy współpracowac z najambitniejszymi i zatrudniać najambitniejszych. 

Kupujemy, budujemy, inwestujemy, użytkujemy różnorodne aktywa, w tym nieruchomości przemysłowe, biurowe, handlowe, mieszkaniowe i hotelowe. Nasi klienci to firmy różnej skali – od startupów technologicznych po globalne organizacje, działające w takich branżach jak bankowość, energetyka, opieka zdrowotna, prawo, nauki przyrodnicze, produkcja i technologia.

Spełnij swoje
ambicje

W JLL koncentrujemy się na tzw. ludzkiej stronie biznesu, dzięki czemu jesteśmy w stanie jeszcze lepiej zrealizować cele, które przed sobą stawiamy.

Spełnianie ambicji jest możliwe dzięki uwolnieniu potencjału każdej osoby, każdego klienta i każdej firmy. Realizacja celów i założeń jest dla nas kluczowa.

Nieszablonowe
myślenie

Dowiedz się, w jaki sposób pomagamy klientom na całym świecie spełniać ich ambicje i zrealizować cele biznesowe. Zapoznaj się z naszym raportem rocznym i najnowszymi informacjami dotyczącymi firmy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej witryny Relacje inwestorskie.

Liczby

JLL w liczbach - tu zgromadziliśmy wszystkie publicznie dostępne dane dotyczące JLL

 

Prawie 430 mln metrów kwadratowych powierzchni w obiektach, na rzecz których świadczymy usługi z zakresu zarządzania.

 

33 700 transakcji najmu na 73 mln metrów kwadratowych.

 

66 475 godzin wolontariatu na rzecz lokalnych społeczności.

 

4 994 882 USD przekazanych przez firmę i pracowników na cele charytatywne.

 

451 533 ton niewyemitowanego CO2.

   

Poznaj naszych liderów

Nasz zespół jest naszym największym wyróżnikiem i wartością dodaną. Liderzy JLL pomagają klientom spełniać ich ambicje
Wierzymy w pracę zespołową — współpracujemy, aby odnieść sukces.

Nasz zespół to 94 000 ekspertów na całym swiecie. Właśnie w ten sposób osiągamy wspólne cele i dzielimy się sukcesami. Łączymy się na poziomie różnych lokalizacji i stanowisk, aby stworzyć światowej klasy zespoły oferujące usługi najwyższej klasy.

Wierzymy w etykę — działamy uczciwie i odpowiedzialnie na rzecz naszych klientów

Nasi klienci polegają na nas, wiedząc, że działamy w ich najlepszym interesie. To odpowiedzialność, którą traktujemy poważnie, dlatego też zobowiązujemy się do przestrzegania jasnych zasad oraz działania według najwyższych światowych standardów.

Wierzymy w doskonałość — dążymy do wyjątkowości

Chcemy rozwijać się i działać jeszcze lepiej dla dobra klientów i siebie samych. Dlatego dążymy do doskonałości i szukamy nowych sposobów na spełnienie ambicji i realizację celów.

W co
wierzymy

Wartości definiują to kim jesteśmy. Odzwierciedlają nasze zaangażowanie na rzecz klientów, społeczności i siebie nawzajem oraz nadają kierunek wszystkim naszym działaniom. Wierzymy w pracę zespołową, etykę i doskonałość.

Nasze ambicje w zakresie zrównoważonego rozwoju

Chcemy, aby JLL stał się wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi doradcze, oparte na rozwiazaniach z zakresu zrównoważonego rozwoju.

Wizję tę realizujemy globalnie w oparciu o naszą ideę z zakresu zrównoważonego rozwoju, czyli „Building a Better Tomorrow” – „Budujemy lepsze jutro”.
Tworzenie trwałej wartości dla klientów
Wspieranie społeczności
Zaangażowanie  zespołu
Ksztaltowanie środowiska pracy

Nagrody i
wyróżnienia

Ze wszystkiego, co udało nam się osiągnąć, najbardziej dumni jesteśmy z najwyższych standardów pracy, stworzenia optymalnych warunków dla rozwoju zespołu JLL oraz wkładu, jaki wnosimy do lokalnych społeczności. Dlatego ogromnie cieszymy się, że nasze osiągnięcia zostały docenione przez prestiżowe organizacje cieszące się publicznym zaufaniem.

Ethisphere | 2008-2020

World's Most Ethical Company

Fortune | 2015-2021

Fortune 500 – #186

Fortune | 2017-2020

World’s Most Admired Companies

JLL Spark: 
nieruchomości spotykają
technologie

Celem JLL Spark jest transformacja branży nieruchomości przy wykorzystaniu innowacji technologicznych. JLL Spark łączy w sobie sprawność startupów oraz wiedzę i zasoby JLL. Strategiczne inwestycje proptech w ramach JLL Spark są prowadzone przez uznanych przedsiębiorców z Doliny Krzemowej, którzy mają na swoim koncie sukcesy w zakresie budowania i inwestowania w firmy technologiczne. To z kolei umożliwia JLL  dostarczanie innowacyjnych produktów właścicielom i operatorom nieruchomości.

LaSalle jest jedną z czołowych na świecie firm zarządzających inwestycjami

LaSalle Investment Management jest jedną z największych i najbardziej wszechstronnych na świecie firm zarządzających inwestycjami oraz niezależną spółką grupy Jones Lang LaSalle Incorporated. Jej zespół koncentruje się na zapewnianiu klientom konkurencyjnych wyników inwestycyjnych w ramach cyklów koniunktury gospodarczej i rynków nieruchomości. LaSalle Investment Management posiada szerokie doświadczenie biznesowe, począwszy od papierów wartościowych na rynku nieruchomości i funduszy mieszanych po globalne inwestycje pośrednie.

Tétris jest światowym liderem w zakresie usług wykończeniowych

Ich zespół inżynierów i architektów ma na celu dostarczenie wnętrz o wysokim standardzie jakości, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Od projektu koncepcyjnego po wykonanie prac, Tétris tworzy inspirujące, wydajne i ekologiczne środowiska pracy. Z biur w 15 krajach Tétris może zapewnić Państwu wykonanie przestrzeni, które najlepiej odzwierciedlają ambicje i potrzeby Państwa firmy.

Obserwuj nas

Bądź w kontakcie z nami w mediach społecznościowych!