Anne-Sophie Curet

Head of Human Resources, EMEA

Anne-Sophie Curet, jako Dyrektor Działu Zarządzania Ludzkimi w JLL, odpowiada za doświadczenia pracowników oraz środowisko pracy (w wymiarze fizycznym i wirtualnym) w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki

Anne-Sophie Curet jest odpowiedzialna za pozytywne doświadczenia wśród pracowników JLL w regionie EMEA. Jej dotychczasowa kariera obejmowała wiele ról, jednak wszystkie one były skupione na ludziach – pracowała zarówno jako tzw. head hunter oraz zewnętrzny konsultant ds. HR, a następnie przeszła na stronę biznesu, zajmując stanowiska kierownicze w kilku wiodących firmach.

Jedną z jej zawodowych pasji jest tworzenie środowisk i kultur firmowych, w których ludzie mogą się rozwijać. Wcześniej była globalnym szefem działu zasobów ludzkich w AXA Investment Managers, gdzie kierowała strategiami pozyskiwania, zatrzymywania i rozwoju pracowników oraz odpowiadała za transformację działu HR. Przed dołączeniem do JLL w maju 2019 r., jako dyrektor ds. HR w Aviva, była odpowiedzialna za komunikację wewnętrzną, zaangażowanie pracowników oraz employer branding.

Oprócz działu kadr Anne-Sophie jest aktywna w zespole nieruchomości korporacyjnych, nadzorując strategię związaną z portfelem nieruchomości ]należących do JLL – począwszy od jej miękkich aspektów, takich jak aranżacja i emocje związane z daną powierzchnią biurową, po aspekty biznesowe związane z zapewnieniem ich zrównoważonego funkcjonowania.

Z myślą o budowaniu lepszego jutra zarówno dla zespołu JLL, jak i innych społeczności, Anne-Sophie została prezesem organizacji non-profit zajmującej się oferowaniem alternatywnych metod nauczania dla dzieci z trudnościami w nauce. Prowadzi także mentoring w start-upach z obszaru proptech i angażowania pracowników. Na co dzień mieszka w Paryżu, a najlepszą dla niej formą relaksu są podróże z mężem i ich córkami bliźniaczkami.